Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetném rá a...

Hogyan beszélhetném rá a férjem hogy engedje el néha a fiújához a tinilányunkat?

Figyelt kérdés
15 éves a lányunk és hiába kérem nem akarja elengedi mert szerinte még túl korai. Szórakozóhelyekre sem engedi pedig a többi hasonló korú már mehet. Néha őt is elengedhetné,tud már vigyázni magára.
2010. júl. 10. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon gyanús ez a kérdés,főleg,hogy a kérdező anyuka, nem tud helyesen írni és még a vesszőket se ismeri.
2010. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
15:16, vannak olyan felnőttek, akik nem tudnak írni, meg olyan tinik is, akik tudnak. Az íráskép legfeljebb azt tükrözi, hogy ki mennyire művelt, az életkorra nehéz belőle következtetni. De ettől függetlenül nekem is gyanús, hogy a kérdező a tinilány.
2010. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

Egyébként a lányotoknak is elege lesz ebből az otthonülésből, és megtalálja a módját, hogy ellógjon otthonról.


Én pl. beletörődtem, hogy nem engednek sehová, mert felfogtam, hogy mik a veszélyei az ilyen helyeknek és hogy nem nekem való... Nem minden tini szökik el otthonról.

2010. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan felnőttek, akik nem tudnak helyesen írni, ezt elismerem,de a netes szlenget használni?
2010. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
Hát, ha mondjuk műveletlen, nem olvas könyveket, hanem mindenhol ezt a szlenges írásképet látja, akkor simán elhiszi, hogy így kell leírni...
2010. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok, és nem járok szórakozóhelyekre. Azért, mert nem akarok, mondhat bárki bármit, nekem nem jönnek be az ilyen "bulik". Néha házibuli még oké, de nem hajnalig, meg totálrészegre inni magam. Éngem anyu elengedne, mert bízik bennem (bízhat is, nem játsznám el a bizalmát), de tudom, hogy attól nem leszek "nagyobb", h discoba járok, iszok, minden héten más pasi (20 hónapja járok a barátommal), stb... Először nem nagyon akartak elngedni a barátomhoz, előtte megbeszélték velem, h szerintem megbízható-e annyira, de ő már akkor is járt hozzánk. Ja, és nem azért hívott, meg nem azért akartam menni, h "azt" csináljuk. Tök jóba vagyok én is az ő szüleivel, meg ő is az enyémmel. Ha elengeditek, vegyétek figyelembe, h mióta van a fiúval.
2010. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
66%

És igaza is van a férjednek!!


Túl korai!!


Járjon a fiú udvarolni a lányotokhoz még vagy úgy 2-3 évig!!!

2010. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Oké én vagyok a 15 éves lány. És most mit csináltok velem? Annyira unom már magam hogy elkezdem megoldani a problémáimat! A háziolvasmányokat elolvastam,lejegyzeteltem. Segitek mindenben anyunak,tanulok motor vizsgára,és mégis egy csomó szabad időm marad. Miért ne tölthetném azt a fiúmmal? Nem csinálnánk semmi rosszat. Örülnék ha adnátok tanácsot hogy hogy is mondjam meg apumnak hogy egyáltalán van fiúm. Mert régen jártam 1el de ő elhagyott.
2010. júl. 10. 16:28
 29/55 A kérdező kommentje:
Nemérti meg hogy a többi lány már mind szabadabb...én nemakarok bulikba járni,tökrészegen hazajönni és mindent összehányni én csak azt akarom hogy engedje meg hogy eljöjjön hozzám a fiúm és énis mehesek hozzá mert már elegem van abból hogy hazudok neki hogy a barátnőmhöz megyek,és a barátnőmet meg ez miatt hanyagolom. Ez nem normális! Igy előbb utóbb 1iket elvesztem... :(
2010. júl. 10. 16:32
 30/55 anonim ***** válasza:
51%
"Nem csinálnánk semmi rosszat" - mindig ezt mondják aztán legközelebb már azon aggódhat mindenki hogy terhes az a lány. Várj még egy-két évet ezzel. (pl)Hiába nem akarsz mondjuk egy buliban inni, úgyis fogsz mert hát a társaság megjöveteli és nem akarsz majd kilógni. Gondolkodj egy kicsit...És ne a barátnőidet kövesd. A saját tempódban haladj.
2010. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!