Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy anya?

Hogy tehet ilyet egy anya?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 10. 12:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
7%
az ilyet is a wc-n kene lehuzni... az ilyeneket fel kene akasztani..hogy tehet ilyet???
2010. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
7%
Én nem öletném meg a nőt! Az ilyen nehogy már egy gyors halállal megússza!Szenvednie kéne hogy tudja milyen volt szegény kisbabának!Fogalmam sincs néhányan hogy tudnak ilyeneket csinálni!
2010. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
70%
szerintem meg nem kéne az abortusz ellen nyígni folyamatosan meg csökött társadalmak engedélyezhetnék és akkor nem lenne ilyen.Az abortusz is eszkőz mint a fogamzásgátló,csak az száz%-kos nem 99 mint de kiméletebb mint ha a csemőt lehúzn a wc,vagy kutba dobná.
2010. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nézd ez nem a tökéletességről vagy annak hiányáról szól. Az hogy náluk nincs abortusz az egy sajnálatos dolog, de gyereket csinálni sem kötelező. Ráadásul külföldön -ahol tanult- simán lehetett volna rá lehetősége már csak azért is mert orvostanhallgató volt. Mégsem tette meg. A szülés után meg így akar végezni egy kis élettel, ami benne fejlődött?? Nonszensz. Nekem ne magyarázzon be senki semmit, ez akkor is gyilkossági kísérlet! (vagy gyilkosság , mert nekem azzal egyenértékű, még akkor is ha hála az égnek a babát megmentették)
2010. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%

És lehet védekezni is bűn náluk, sőt egyszerűen csak meg sem kérdezték hogy akar-e szexelni! Náluk nem úgy megy mint itt! Hiába orvostanhallgató a kultúra ahol felnőtt az nagyon visszahúz. Aki nem ott él az nem nagyon értheti. Sikerült neki valamit elérni nőként és akkor megint mehetett volna vissza szolgasorba? Vagy legalábbis nagyon rossz helyzetbe, mert nem tudom náluk pontosan hogy megy...

Különben is nem értem miért szerettek ilyen cikkeken élvezkedni? Miért kell őket folyton belinkelni. Mintha élveznétek a borzongást meg mások szídását.

2010. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem anya, csak felcsinálták és megszülte a gyereket. Ha már megszülte, akkor adta volna örökbe, vagy valami. Remélem börtönben rohad meg.
2010. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
és ha nem akarta h felcsinálják,téged is félkéne csinálni,tudatlan ostobenkó.
2010. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Az abortusz is eszkőz mint a fogamzásgátló


Tudod te, mi az a fogamzás? Ha tudnád, ezt a mondatot nem írtad volna le. Hogy írni nem tudsz, azt látom, de a szexről és a fogamzásról azért lehetne valami fogalmad, ha már ilyen témákhoz írsz.


Ezen a sztorin én is kiakadtam, nem normális, aki ilyet csinál. Azt nem értem, hogy hogy nem látja senki előre egy nőről, hogy ilyenre hajlamai vannak, szerintem lehetetlen, hogy nincs ennek valami előjele... Így utólag lehet cikkeket írogatni meg felháborodni, de szerintem simán meg is lehetett volna előzni, ha odafigyeltek volna, akik ismerték ezt a nőt.

2010. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%

Honna tudod hogy indiában lehet-e örökbe adni és nem nézik-e ki miatta?

Meg persze az összes embert a földön figyelni kéne hogy van-e hajlama? És kinek kéne figgyelni?

2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a baba soha nem fogja megtudni, hogyan kezdődött az élete... :(
2010. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!