Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor egy anya?

Mit tehet ilyenkor egy anya?

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves lányom aki közel 5 évig jegyben járt aztán beindult nála a vezérhangya és felbontotta az eljegyzést egy másik pasi miatt aki csak jól megalázta.hazaköltözött hozzánk de nem bírta nézni a szenvedésemet hogy látja hogy rokkanok bele ebbe a dologba ezért visszament a volt vőlegényéhez ők együtt laknak most, nem békültek még ki de jól megvannak közös programot csinálnak stb a kérdéem hogyan lehetne tudtára adni hogy béküljön ki a fiúval aki ahoz képest amin keresztül ment nagyon jól bánik a lányommal és kár lenne eldobni őt mert nagyon szeretjük tudom hogy a lányom is szereti a maga modján, vagy hogyan lehetne segíteni nekik? nem akarok beleszolni az életükbe csak érdekelnének ötletek
2011. márc. 17. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont, hogy bele akarsz szólni az életébe. Nem ajánlom, visszaüt a dolog.

Te ugyan miért mentél tönkre abban, hogy a lányod hozott egy döntést a jövőjét illetően? Azért menjen hozzá feleségül, mert "jól bánik vele" és ti szeretitek? Én a helyedben inkább azért drukkolnék, hogy legyen szerelmes és úgy találja meg a boldogságot, nem egy elrendezett házasságban.

2011. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a lányodnál egy átmeneti fellángolás volt és pánik az elkötelezettségtől. ne erőltessetek rá semmit, majd kibékül a vőlegényével, esetleg végleg szakítanak és talál mást. még fiatal. inkább most változtasson, ha nem ez a ffi az igazi, mint 3 gyerek után érezze magát rosszul egy elhibázott házasságban.
2011. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De te nem kell belerokkanj abba, hogy a lányod nincs jegyben, vagy a vőrelévendő nem elég jó, vagy a túl jót elszalasztotta, elsősorban a lányod pártján kellene állj és őt támogasd. Abból nem lesz köszönet ha miattad marad vele, ha 10 év múlva válik el az jobb lesz? szerintem nem. Még csak 24 éves, fiatal, van ideje új vőlegényt találni
2011. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzőknek igaza van. Már bocsánat, de mi az, hogy a lányod dönt, ahogy gondolja, te meg látványosan szenvedsz, hogy nem bírja nézni, meg belerokkansz? Meg hogy a tudtára akarod adni, hogy neki ez a fiú kell???

Nem megbántani akarlak, de ezzel a te véleményed ráerőszakolod a másikra, az meg nem érdekel, hogy jó-e neki, csak az legyen, amit te akarsz. Ő beleszólt a te párválasztásodba?

2011. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek a fiút, ne erőltessétek, hogy a lányod becsapja és kihasználja. Ha nem szereti, csak ezt tehetné a kibéküléssel.
2011. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem békültek ki,akkor hogy hogy együtt laknak? Talán csak nem akarnak még összeházasodni. Gondolom a srác nem bízik a lányodban,amit meg is lehet érteni.

Te ne tégy semmit,bízd rájuk a dolgot.

2011. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te lányod nem volt már boldog a völegénnyel. Ezért keresett másik pasit, és mivel ki volt éhezve szerelemre az elsöbe aki szembe jött bele habarodott. majd mikor nem jött össze akkor már a völegényhez sem akar vissza menni. még jó hogy házasság elött mentek szét.

szerintem ne szólj bele. tudd meg hogy a fiut szereti-e vagy csak a biztonság kedvéért ment vissza hozzá. tudd meg hogy mit szeretne milyen párt képzel el magának. hogy álmodozik-e más pasikról stb...


Voltam házas és én egy szuper jó pasiért hagytam el a volt férjemet. már évek óta együtt élnük, van egy gyerekünk is, és örülök hogy a volt férjemtöl megszabadultam. volt férjemet az én szüleim is imádták, csak én nem tudtam boldog lenni vele. a mostani páromat is szeretik, de ha a mostani párom kibabrált volna velem akkor ök is még az exet istenítenék.

2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard a lányodat belekényszeríteni egy kapcsolatba, ha szerelmes lenne, akkor úgyis együtt lennének. Nagyon fiatal a lányod, úgy látszik az 5 éves kapcsolata ellaposodott, jött egy másik, akiben ugyan csalódott, de ezért még nem fog visszatérni a megunt kapcsolatához. Ne üldözd bele a boldogtalanságba!

Húgomnak is volt egy számunkra tökéletes barátja, és nem értettük, miért hagyta ott, próbáltuk kideríteni az okát..

A sok győzködés után kiderült, hogy ő soha nem volt boldog abban a kapcsolatban, de mivel a srác jó ember volt, szerette őt és mi is szerettük, nem akar mindent tönkretenni maga körül. Vesztegette az idejét.. Azóta egyébként megtalálta a nagy szerelmét.

2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem miért ragaszkodtok egy ilyen teszetosza paliért,akit otthagynak egy másikért,és utána visszafogadja a lányt,akit az új pasi használgatott,azután kidobott.Sosem értettem meg az ilyen mulya,teszetosza palimadarakat,hogy tudják visszavenni a nőt.Szerintem inkább annak örüljetek,ha a lány talál egy karakán pasit,és nem ezt a balféket viszi a családba.
2011. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
szoval a lanyodnak azzal kene elnie aki szerinted jo mert kulonben belerokkansz?abba nem fogsz belerokkanni hogy a lanyod boldogtalan lesz es max csak a te kedvedert olyanhoz megy ferjhez akit nem szeret? anyu sosem szolt bele a kapcsolataimba volt hogy 27 evesen en is hazakoltoztem, szivesen latott es tamogatott lelkileg. nem akart visszalokni a rossz kapcsolatomba. azota mar megtalaltam a tarsam es boldogan elek. jobb anyat nem is kivanhatnek. inkabb te is allj a lanyod melle nem veletlenul szakitott...
2011. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!