Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor egy anya?

Mit tehet ilyenkor egy anya?

Figyelt kérdés
Van egy 24 éves lányom aki közel 5 évig jegyben járt aztán beindult nála a vezérhangya és felbontotta az eljegyzést egy másik pasi miatt aki csak jól megalázta.hazaköltözött hozzánk de nem bírta nézni a szenvedésemet hogy látja hogy rokkanok bele ebbe a dologba ezért visszament a volt vőlegényéhez ők együtt laknak most, nem békültek még ki de jól megvannak közös programot csinálnak stb a kérdéem hogyan lehetne tudtára adni hogy béküljön ki a fiúval aki ahoz képest amin keresztül ment nagyon jól bánik a lányommal és kár lenne eldobni őt mert nagyon szeretjük tudom hogy a lányom is szereti a maga modján, vagy hogyan lehetne segíteni nekik? nem akarok beleszolni az életükbe csak érdekelnének ötletek
2011. márc. 17. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem sem normális amit csinálsz. Mi az, hogy belerokkansz???? Elég nagy drámát csaphatsz, ha szegény lányod elmenekült otthonról.

Az én anyum is egy drámaqueen. Bármennyire is szeretem, ez nagyon bosszant benne, mert túl dramatizál mindent és ahelyett, hogy segítene, inkább a hamut szórja a fejére. Nem normális. Értem, hogy félted a lányodat, de észre kéne venned, hogy egy felnőtt nő, akinek a saját életét kéne élnie és nem pedig olyan lépéseket hoznia, amik neked vagy nektek a férjeddel megfelelnek. Hagyjátok békén és támogassátok, ne pedig idegesítsétek és a viselkedésetekkel kergessétek olyan döntésbe, amti később megbánhat.

Senki helyett nem élhetjük az életét, és senkinek sem mondhatjuk meg, hogy mi a jó. Mert ami nekünk jó lenne, nem biztos, hogy jó a másiknak is. Még ha a saját vérünkről is van szó. Az ő élete nem a te életed, hanem egy másik élet!

Úgyhogy fel a fejjel és kérlek, kérlek, kérlek, tényleg viselkedj normálisan, mert el tudom képzelni, hogy a lányod miért menekült el! És nem az a nem jó neki, hogy nem az általatok választottal van együtt, hanem az, amit TE csinálsz!

Minden jót!

2011. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!