Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak már?...

Ilyenkor mit csináljak már? Anya még egy paradicsomszószt sem tud megfőzni!

Figyelt kérdés

Múltkor valami tepsis zöldséges valamit csinált.Az egész egyben maradt,alig lehetett megrágni,az alja megégett és kő kemény lett.A lestészta szétmállik a szánkban,a rántott thús vagy nyers még vagy szét van sütve,a mai paradicsomszósz pedig savanya,olyan mintha romlott lenne.Pucoltam is már krumplit,hogy legalább azt kisüssem magamnak,valami saláta mellé.Magamra főzök legtöbbször,ha nem tudom azt megenni,ami van.Nővérem már elköltözött,apám külföldön él..


Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 13. 11:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
levestészta*
2011. aug. 13. 11:22
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

:D


Vegyél neki egy szakácskönyvet :)

2011. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hús*..bocsánat a hibákért,de nagyon kiakaszt már,hogy most sem tudok egy rendes szombati ebédet enni..
2011. aug. 13. 11:23
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy vagy vagy 100,meg az anyja receptjei,de sosem nézi meg őket,nem használja.
2011. aug. 13. 11:24
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként nem értem. Miért nem rendelitek az ebédet, ha anyukád nem tud főzni? Én sem tudok,de nem is próbálkozom. Nem kell, hogy tiszteletből ne köpje ki a család :D
2011. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Tanítsd meg főzni.
2011. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ajánlod fel neki, hogy főzzetek együtt?
2011. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
79%
mennyi idős vagy? eddig hogy oldottátok meg? vagy világ életetekben így volt, csak most untad meg?
2011. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Egy nőnek meg kell tanulnia főzni, nincs mese. Főleg, ha párja, családja van. Ez a dolga. Csak, aki nem szeret, az nem is fogja lelkesedéssel csinálni. Én szeretek és tudok is, plusz jó érzés, mikor a párom dicséri a kaját. A nők úgy modernizálódtak, hogy elfelejtik a női, anyai szerepüket. A kocsimat nem én szerelem, nem is én barkácsolok a ház körül, de a minimum, hogy cserébe normális ételt teszek le az asztalra. Vannak könnyen elkészíthetőek is kezdetnek, ha meg valami nem megy, meg lehet kérdezni az édesanyját, oda lehet mellé állni néha, hogy ő hogyan csinálja. Kérdező, ha már tudsz magadra főzni, akkor marad az a felállás. Az legalább finomabb, mint anyukádé:)
2011. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ő megeszi, amit főz? Akkor olyan rossz nem lehet:)
2011. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!