Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet ilyet egy anya?

Hogy tehet ilyet egy anya?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 10. 12:20
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
82%
Anya?Miről beszélsz?Ez szerinted anya???Undorító!!Ez nem anya,ezt ütni,verni kellene!!És ez még enyhe büntetés!!!!!Bár én nem néztem meg a linket,de levágtam miről van szó!Őszintén,meg sem nézném,mert nem érdekel!!
2010. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
na az ilyeneket kéne meddővé tenni,h soha többet.,és még finoman nőisen fogalmaztam...
2010. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem kell mindenkiről elvárni hogy gyereke legyen meg kényszeríteni hogy szüljön. Gondolom ha ott ahol lakik jobb lenne a nők helyzete vagy engedélyezett lenne abortusz, örökbeadás akkor nem lett volna ez. Olyan nincs hogy csak az anyuka a gonosz szemét állat. A társadalom is hibás. Valószínűleg ő is baromi kétségbeesett volt.
2010. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor általában valami elmezavarra szoktak hivatkozni. Nem tudom, mennyire van ilyen, vagy mennyire belemagyarázás, mert nem indulhatok ki abból, hogy én nem tennék ilyet, hiszen nem mindenki én vagyok. Mindegy, remélem azért nem intézik el a dolgot egy ejnye-bejnyével (bár arrafelé nem is hiszem, hogy a pszichológiai magyarázással sokra mennének), de a fő az, hogy a babát meg tudták menteni. Vagyis nagyon remélem, hogy rendbe is fog jönni.
2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy szörnyeteg... és még diplomája is van...csak lelke nem...
2010. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
meddővé tenni? minek? halálbüntetést visszahozni,és kész...az ilyen nem érdemli meg hogy éljen...
2010. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Előző! ez a nő egy gyereket megszül egy repülő wc-jébe(n) , orvos tulképp (tehát nem egy tanulatlan p.araszt) és akkor a társadalmukat kell ilyenkor "büntetni" hogy nincs abortusz? He ?

Ha már végigvitte a terhességet, akkor szülje is meg normál körülmények között , mert EMBER a kisbaba.

Felfordult a gyomrom ettől a sztoritól, ezeket legszívesebben azonnal likvidálnám vagy kötelezném, hogy a börtönben minden egyes nap nézze a halott vagy élő kisbabáját, ahova "megszülte"..Bocs, hogy kiakadtam, de ez iszonyú....(anya vagyok én is)

2010. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
*12:26ra gondoltam "előzőnek"
2010. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%
Ha neked sem lennének jogaid meg lehetőségeid akkor neked sem lenne ilyen egyszerű ezt kimondani. De gondolom itt mindenki tökéletes és még sosem borul el az agya és nem hibázott.
2010. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Na már megint abortusz ellenskék,szerintem az abrtusz jobb mint a vcben lehuzás,az a baba már ember érez,mig az abortusz idején egy embrio nem érez semmit,csak belénk dumálja a sok abortusz elenes h a zigota is érez...és igenis a társadalom hibája amiért belekényszeríti a nőket az anyaszerepbe azt is aki nem akar v alkalmatlan.Kinában megoldották egy gyereknél többet egy nő nem szülhet igy akadályozva meg h tenyészfarmok élősködjenek az álamon,mint nálunk.
2010. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!