Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelőtlenek lennénk emiatt?

Felelőtlenek lennénk emiatt?

Figyelt kérdés

Itt a város ahol élünk borzasztóan elszálltak a lakás árak(vidéki városról van szó).

Konkrétan jobn helyen egy 2 szobás felújításra szoruló panel 18-20 millió Ft.

Mi a párommal teljesen egyet értünk abban, hogy ennyi pénzért nem fogunk venni. Nyilván csak hitelből tudnánk megoldani, ennyi hitelt se szeretnénk a nyakunkba kötni. Jó munkánk van, albérletben élünk.

Gyereket tervezünk. Nem, nem is akarunk össze házasodni babaváró hitel miatt.

Megkaptuk a párom szüleitől, hogy mennyire felelőtlenek vagyunk. Saját lakást kellene fizetnünk mert az a biztos,inkább kössük le magunkat egy hitellel 20 évre.


2019. jún. 28. 08:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
0%
A hitel húsz évre meg az albérlet ugyan az konkrétan,saját házad egyik esetben sem lesz és ugyanúgy az utcára rakhatnak mindkét esetben,én a párod szüleinek megmondanám,hogy,ha ilyen okosak és segítőkészek,akkor adják át a fiataloknak a házukat vagy vegyenek nektek egyet,vagy legalább engedjék,hogy ott lakjatok náluk INGYEN,hogy tudjatok félretenni és venni saját házat...
2019. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam végig a válaszokat.


Kedves kérdező! Én tökéletesen megértem az aggodalmad, főleg a deviza után,de ha összejönne egy saját lakásra, akkor ne hagyjátok ki.


2 éve vidéki városban vettem lakást. Azonnal kiadtam albérletbe, a bérlő többet fizet, mint a törlesztő és a lakás dupláját éri. Szóval ilyen jó üzletet és befektetést sosem csináltam :)


Most vagyok kismama, 10 hetes. Ki nem hagynám ezt a lehetőséget.


Gondold át újra.

2019. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!