Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy megalázó helyzet, nem?

Ez egy megalázó helyzet, nem?

Figyelt kérdés
Többéves kapcsolat, együtt is élő pár. A lány(24) apjáék elvitték őt nyaralni, a párját(29) itthon hagyták, azzal a címszóval, hogy fizesse ki magának az utat, akkor mehet ő is. A lány elment a barátja nélkül is..Részleteket nem tudok, de a lány szülei jómódúak. A fiúnak gondolom nem volt rá annyi pénze :( Véleményetek?
2010. júl. 8. 22:50
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ha csak járnak, akkor nem kell a srácot is vinni, vagyis jöhet, ha akar, de nem köteles neki senki fizetni. A lány meg nyugodtan elmehet a szüleivel.

Ha házasok, akkor természetesen a párja nélkül ne menjen nyaralni a szülőkkel.

Ennyi. Hozzátenném, én nem vagyok toleráns típus.

2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%
Mert, ha belefirkantotta a könybe a nevét, akkor miért ne mehetne a szüleivel nyaralni?
2010. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Mert onnantól már külön családnak számítanak. Persze ha a házastársa nem nézi rossz szemmel, utána is mehet, de ez a ritkább.

Remélem, te soha nem firkantod be magad a könyvbe, kedves válaszoló.

2010. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
78%
miért? mert nem úgy gondolkodik mint te? akkor már egyből alkalmatlan a házasságra?
2010. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
75%
Képzeld befirkantottam magam a könyvben és attól még nem szarom le anyámék fejét. Sőt képes vagyok elmenni hozzájuk/velük anélkül,hogy a férjemet a seggembe dugnám. Különálló személyiségek maradtunk attól, hogy összeházasodtunk. Gondolom te az a fajta vagy, aki azon is besértődik, ha nem együtt mentek a tescoba.
2010. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!