Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy megalázó helyzet, nem?

Ez egy megalázó helyzet, nem?

Figyelt kérdés
Többéves kapcsolat, együtt is élő pár. A lány(24) apjáék elvitték őt nyaralni, a párját(29) itthon hagyták, azzal a címszóval, hogy fizesse ki magának az utat, akkor mehet ő is. A lány elment a barátja nélkül is..Részleteket nem tudok, de a lány szülei jómódúak. A fiúnak gondolom nem volt rá annyi pénze :( Véleményetek?
2010. júl. 8. 22:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy a családhoz tartozik, de azért annyira nem, hogy fizessenek neki nyaralást. Láttad már mennyibe kerül egy nyaralás?
2010. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
54%

Én a lány helyébe nem mentem volna el.

Kicsit más lenne a szitu, ha még nem élnének együtt.

De onnantól kezdve, hogy együtt élnek, mindegy, hogy házasok-e vagy nem.Egy család.Abban semmi kifogás nem lehet, hogy nem fizetik be.Ha valaki felnőtt ember, pénzkereső, fizesse a sajátját.De az is hülyén néz ki, ha a sajátját ő fizeti, a párjáét az apuka.Brrr....Hát én ebben a helyzetben nem mentem volna el nyaralni.Az én férjemnek rosszul esett volna, ha nélküle mennék el.

2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
100%

Így van. De manapság sajnos ez a tendencia. A férfiak puhányok, nem egy ismerősöm van ahol a férfi (már ha lehet ennek nevezni) beköltözött a nő lakásába, és úgy él ott mint egy gyerek, sem a rezsibe nem ad be, sem a törlesztőhitelbe....szégyen és gyalázat.

Előbb vágnám le a tökeimet, mint hogy így viselkedjek

2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
90%

ez egyáltalán nem megalázó, hiszen nem azért tették, hogy a srácnak fájdalmat okozzanak.

és semmi fura nincs benne, hogy a szülőknek eszébe jut a nyaralás, akár a lányukkal együtt. az lenne a nem természetes, ha nem így lenne.

az meg, hogy a fiú megalázónak érzi-e, az az ő dolga, és róla szól.

én nem érezném annak, örülnék, hogy a barátnőm mehet üdülni, boldog. és megtisztelőnek érezném, ha az anyagi különbözőségek ellenére is velem marad.

én nem érezném megalázva magam, örülnék, ha a

2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
88%
Még ha házzasok is lennének a lány akkor is mehetna szüleivel nyaralni a férje nélkül ezt nyugotan is meg lehet beszélni nem kell rögtön megsértödni.
2010. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%
én egyáltalán nem sértődnék meg ha a párom a családjával menne nyaralni. És akkor mi van? azért mert együtt élünk, nem szabad sehová kimozdulnunk a másik nélkül? Ennyire nem lehet egymás fenekében lenni. De nyilván mindenki úgy csinálja ahogy neki jó, csak sztem ez a ragaszkodás már beteges
2010. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb vicc az, hogy itt lovagoltok, hogy milyen megkülönböztetés, meg milyen gáz lett volna akkor is, ha a srác kifizeti a sajátját, a csajnak meg fizetnek a szülei. Ez egy vicc. Megkülönböztetés??? Egy szülő pár gyerekéről van szó meg NEM a gyerekéről. Még jó! Ráadásul a nem gyerekük egy mindjárt 30éves FÉRFI (elvileg). És mi azon a gáz, ha a csajnak a szülei fizetik a fiú meg magának? Irigység? Esetleg az lehet gáz rajta, hogy nem a fiú fizeti ki a csajnak...
2010. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
78%

Én azt érezném megalázónak, ha kifizetnék nekem, még 19 évesen is annak érezném. Meg az is megalázó lenne, ha a barátnőm itthon maradna, hogy na te szerencsétlen, én is itton poshadok a 40fokban, mert tökre sajnállak, hogy a saját nyaralásodat sem tudod kifizetni, hátha attól jobban érzed magad, ha én sem megyek sehova, pedig mehetnék, na mindegy, remélem nem marad így egész életünkben, hogy én te miattad nem megyek sehova.


Még akkor is így érezném, ha nem mondaná a fentieket.

2010. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez azért gáz helyzet, mert lehet, a fiú ment volna nagyon nyaralni, csak nem volt pénze...Így a lány esetében nem mentem volna el.Akkor mentem volna nyaralni, ha a fiú azért nem jön, hogy együtt lehessen a család.

Nem lenne felhőtlen a nyaralásom, ha tudom, hogy otthon a szerelmem "sóvárog".Ha meg nem a szerelme akkor úgyis mindegy...

2010. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
56%
"A fiúnak godnolom nem volt annyi pénze." szóval te nem is tudod pontosan mi hogy volt, csak kombinálsz, hátha mindenki egyetért veled és lehordja a nem szimpi nőcit.
2010. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!