Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy megalázó helyzet, nem?

Ez egy megalázó helyzet, nem?

Figyelt kérdés
Többéves kapcsolat, együtt is élő pár. A lány(24) apjáék elvitték őt nyaralni, a párját(29) itthon hagyták, azzal a címszóval, hogy fizesse ki magának az utat, akkor mehet ő is. A lány elment a barátja nélkül is..Részleteket nem tudok, de a lány szülei jómódúak. A fiúnak gondolom nem volt rá annyi pénze :( Véleményetek?
2010. júl. 8. 22:50
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
73%
És ezzel mi a gáz? Én is elmegyek nyaralni a családommal, és a párom nem jön velünk. Nem feltétlen azért mert nem tudná kifizetni, hanem a családdal is jó lenni kicsit. Amúgy meg a szülők nem kötelesek a párnak kifizetni a nyaralást, főleg úgy, hogy mindjárt 30 éves, felnőtt férfi. A lánytól meg természetes, hogy elmegy. Hiszen ki tudja mikor mehet el legközelebb mondjuk Egyiptomba vagy akár hova.
2010. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
64%
Én egy maradi vénasszony vagyok, de a férjem nélkül nem mentem el nyaralni sehová, sőt ő sem ment el.
2010. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%
A lány csak azért maradjon otthon, mert a párjának nincs annyi pénze? Tényleg fura helyzet, de én biztos nem várnám el a páromtól, hogy csak azért ne menjen el nyaralni, mert én sem tudok. Hol van itt a probléma? Ha pedig valaki azért megsértődik, mert a másik elmegy nélküle nyaralni, hát az egyszerűen irigy és önző..
2010. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
58%
00.14 nem maradi vénasszony vagy, csak nincs saját ÉLETED.
2010. júl. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van az előttem szólónak. Hahó emberek!!! Nem 1900-at írunk. Ez 2010. Meg is látszik. Régen egy férfi nem számított annak, ha nem tudott eltartani egy családot, nem hogy egy nyaralást kifizetni. Ha nincs pénze a páromnak nem jön, de én nem fogom eldobni magamtól a lehetőséget, hogy világot lássak. Ha nekem nincs én nem megyek, ő meg had menjen csak. És nem lennék szomorú ha én maradnék itthon. Örülnék, hogy ő boldog, és várnám milyen ajándékot kapok :P Addig barátnőznék, elmennék a családomhoz, olvasnék stb. 10 nap nem sok idő. ÉS kell is. A szülőktől meg nem várható el, hogy kifizessék a gyerekül párjának. Még akkor sem ha az a férj vagy feleség, nem, hogy egy "sima" élettárs, aki a nyaralás után le is léphet. Én így gondolom.
2010. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
50%

általában az ilyen, "férjem nélkül soha" típusú nőket csalják meg, meg ejtik át a palánkon előszeretettel.

Az én családomban is volt olyan, hogy édesapám üzleti útra ment, nem is átlag helyre (Japán) és anyukám nyafizott, hogy menne ő is, de épp nem telt rá, így apukám elment, anyukám pedig belátta, és csodák csodája mégis együtt vannak. És olyan is volt, hogy anyukám ment üzleti útra, és felpakolt engem, apukámat meg itthon hagyta mert épp dolga volt...ennyi szabadság kell a másiknak...pedig a szüleim nem mai csirkék, 2010 ide vagy oda, ez tolerancia és rugalmasság kérdése.

2010. júl. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
62%

Na rakjuk csak össze ezt a családot: A lány a párod húga, tehát a sógornőd :-D, akkor hogy hogy nem tudsz részleteket?

Amúgy:

1.

Ha jómódú családból származom, akkor elvárom, hogy a párom is ki tudjon 29 évesen fizetni egy egyszemélyes nyaralást

2.

Lehet, hogy eleve sem akart menni, mert a lány a családjával nyaral.

(az én férjem sem jön mindig, ha megyek anyumékkal nyaralni, pedi 5 éve házasok vagyunk, és nekem sincs néha kedvem az anyósommal pihenni)

Valahol nagyon sántít ez a kérdés!

2010. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Mint már írtam, én sem az mellett voksolok, hogy ki kellett volna fizetniük a nyaralását.

Valószínűleg én is maradi vagyok, mert én nem mennék el a párom nélkül nyaralni.( és ő sem nélkülem)

2010. júl. 9. 09:42
 39/45 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést.

Köszi az eddigi válaszokat. Azok miatt az emberek miatt, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem vagy a kérdezőt, vagy a kérdést kritizálják, bírálják és kekeckednek, nem kérek több választ, mert nem vagyok rátok kíváncsi.

Akinek nem inge, ne vegye magára.

2010. júl. 9. 09:46
 40/45 anonim ***** válasza:
54%
Magyarul, ha jól értettem: aki nem ért veled egyet, és nem szidja ezt a számodra nem szimpatikus lányt, az fogja be a száját. Mi a csudának tetted fel a kérdést egyáltalán?
2010. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!