Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy megalázó helyzet, nem?

Ez egy megalázó helyzet, nem?

Figyelt kérdés
Többéves kapcsolat, együtt is élő pár. A lány(24) apjáék elvitték őt nyaralni, a párját(29) itthon hagyták, azzal a címszóval, hogy fizesse ki magának az utat, akkor mehet ő is. A lány elment a barátja nélkül is..Részleteket nem tudok, de a lány szülei jómódúak. A fiúnak gondolom nem volt rá annyi pénze :( Véleményetek?
2010. júl. 8. 22:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

kib.sznám a csajt,menjen vissza apucihoz!

soha nem hagynám itthon a barátomat!

2010. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a lány szülei nem kötelesek fizetni a srác utazását..ha kifizetik, akkor annak örülni kell, de ha nem, akkor nincs értelme balhézni, mert az a természetes.
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
50%
nagyon durva,én tuti elhagynám a csajt,mire hazajönne elvinném a cuccom a lakásból,akkor csak leshetne
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
69%
Elég bunkók a szülők!!! De azért a csajt sem kell félteni!! Ha már több éve együtt vannak,ráadásul még együtt is élnek,az lett volna a minimum,hogy nem hagyja itthon a párját!!!
2010. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt a srác még nem kell, hogy családtagnak számítson, hiszen nem házasok. Másrészt nem volt szükség a szülők kicsinyességére.
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha már együtt élnek, akkor az én olvasatomban ők már külön család. gondolom, nem Hévízre mentek, azért ment ez a csaj egyedül. Én nem hagynám itthon a férjemet, akkor se ha a világ másik végére fizetne be valaki. Anyagias liba, az a véleményem. És megvan az esély rá, hogy a szülei később a pénzükkel manipulálni tudják majd.
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%
Elég irigy az az ember, aki a párját nem hagyja azért élményekhez jutni, mert neki nem tellik rá, vagy nem olyan szerencsés, hogy ingyen elvigyék mások.
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
48%
Ha tüntetően itthon akar maradni, kizsarolhatta volna, hogy a párját is elvigyék.
2010. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kötelesek fizeti, ezzel nincs is gondom. Fura, hogy egy szülőnek ilyen eszébe jut, mikor sejti, hogy ezzel feszültséget is okozhat a kapcsolatukban a megkülönböztetés miatt. Én ilyet biztos nem tennék. Sem a szülő helyében, de főleg nem a lány helyében.

Elképzelem a szitut otthon:

Lány: Megyek apuékkal Franciaországba, Disneylandbe. Neked van rá pénzed? Nincs, akkor 10 nap múlva találkozunk.

???????????

2010. júl. 8. 23:02
 10/45 anonim ***** válasza:
64%
Ez elég abszurd. Szép család,szép ,harmónikus párkapcsolat,kell ennél több?:D
2010. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!