Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy megalázó helyzet, nem?

Ez egy megalázó helyzet, nem?

Figyelt kérdés
Többéves kapcsolat, együtt is élő pár. A lány(24) apjáék elvitték őt nyaralni, a párját(29) itthon hagyták, azzal a címszóval, hogy fizesse ki magának az utat, akkor mehet ő is. A lány elment a barátja nélkül is..Részleteket nem tudok, de a lány szülei jómódúak. A fiúnak gondolom nem volt rá annyi pénze :( Véleményetek?
2010. júl. 8. 22:50
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
73%

nem hiszek a szememnek...ennyi rosszindulatot...

Arra nem is gondoltok, hogy a család szeretett volna együtt lenni? nekem is volt olyan, hogy ugyan párkapcsolatban éltem, de a családdal egy hetes nyaralásra mindig szakítottam időt. És vica versa. Volt, hogy külön is elmentünk a párommal.

Egyáltalán nem baj ez, nem kell egymáson lógni mint a tetvek a nap 24 órájában. Nem lehet kibírni 10 napot a másik nélkül, mert az épp a családjával van?

Jézusom...

2010. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem az anyagiakhoz kötnék a részvételt.
2010. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha a lányomnak 4-5 éve tartó párkapcsolata lenne, akkor a barátja is a családhoz tartozna. Illetve tovább megyek, ők már-már maguk is egy külön család.
2010. júl. 8. 23:17
 14/45 anonim ***** válasza:
44%

Hanem mihez kötnék? Nyilván nem fogja azt mondani, hogy ne gyere, mert ne, de azt sem fogja mondani, hogy persze fizetjük neked is.


Egy család elment nyaralni. A szülők kifizették a gyereküknek. Ennyi. Mi ebben a gázos? Én még örülnék is, ha elhagyna egy olyan pasi aki a 29éves fejjel besértődik, hogy az én szüleim miért nem fizetik az ő nyaralását és ÉN miért megyek el SZÜLEIMMEL nyaralni. Hát menjen a busba akkor.

2010. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
71%
De miért kéne a lány szüleinek kifizetni egy utat? Nem tudom..lehet én vagyok ódivatú, de én ha egy 29 éves srác lennék, gáznak érezném, hogy a barátnőm papija fizessen nekem. Akkor inkább nem mennék. És nőként, ha ebben a helyzetben lennék, zavarna ha édesapám felajánlaná, hogy kifizet egy komplett utat, a barátom meg elfogadná....az olyan férfiatlan, vagy akkor legalább segítsen be, vagy mittudomén...
2010. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Nem azon akadtam ki én sem, hogy nem fizetik ki a nyaralását...

Elképzeltem a helyzetet, és nekem rosszul esne a fiú helyében. Bár az én párom biztos nem menne el nélkülem.

2010. júl. 8. 23:22
 17/45 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te nem szereted ezt a lányt, vagy te nem ugyanazt érted a szeretet alatt mint én.
2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Ez a lány a párom húga, és valóban nem annyira kedvelem. Én a női oldalról elmélkedem ezen, és nálam a lelki dolgok döntenek a véleményezésben...Szerintem ez a fiúval szemben akkor is megalázó..
2010. júl. 8. 23:25
 19/45 anonim ***** válasza:
60%

Ez a kérdés úgy ahogy van egy fszság már bocs. Milyen férfi az, amelyiknek ez megalázó? Milyen nő az, aki nem tudja kihúzni a seggéből a pasiját/férjét? Én is gyakran megyek a szüleimhez hosszabb időre is, együtt is el szoktunk menni helyekre, és a férjemnek eszébe sem jutna ezen kiakadni! Mi köze van neki amúgy is ahhoz, ha én anyámmal mondjuk elmegyek wellness hétvégére? Mi köze van ahhoz, hogy ki fizeti ki?

Én pl. 24évesen még egyetemre jártam. És simán elvittek engem is nyaralni anyámék. De a majd 30éves pasimat, hogy ők fizették volna be, vagy akármi? Hát röhögött volna a vakbelem, de a pasimé is. Igazuk volt, ha jönni akar fizesse ki magának. Ha mondjuk 16évesekről van szó esetleg kifizetik neki, de minek, elvégre nem az ő gyerekük, de egy FELNŐTT FÉRFINAK a vele lakó csaja szülei fizessék a nyaralást? Mire fel? Szégyen! És azért ne menjen el egy fiatal lány a szüleivel nyaralni, mert a FELNŐTT FÉRFI pasija képtelen volt csak a saját nyaralásának az árát is összeszedni? nevetséges!

2010. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
Mondhatták volna, hogy bocs fiam, de ezt családi nyaralásnak szántuk, ti lehettek még eleget kettesben.
2010. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!