Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb marhaság,...

Mi volt a legnagyobb marhaság, amivel anyósod belédkötött?

Figyelt kérdés
Nevessünk egy kicsit...Az enyém szerint túl nagy törölközőt használunk:-)))
2010. júl. 8. 15:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

-17 évesen akarta felvilágosítani a párom: h. "ülj le, mondani akarunk apáddal valamit!" :D


-A kapcsolatunk elején 1-szer aludtam ott náluk, este bulizni mentünk, és egy kivágott topban (a páromnak akartam tetszeni) 2 percre megálltunk a nappaliban. Telekürtölte másnap az ismerősöket, hogy fel akartam szedni APÓSOM!!?? Csak nevetni tudok rajta! :D


-Két kiskamasz lánya volt, de én hordtam haza (??) a tamponokat tőlük. Ez még most sem értem.


Igazából ezek nem viccesek, inkább "nem tudom mire vélni" kategória.

2010. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: ne zuhanyozzunk egyszerre a zuhanyfülkében, mert leszakad/tönkremegy (??). :D
2010. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
14:12 Gratula az anyósodhoz! Szeretnek téged az istenek.
2010. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!