Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb marhaság,...

Mi volt a legnagyobb marhaság, amivel anyósod belédkötött?

Figyelt kérdés
Nevessünk egy kicsit...Az enyém szerint túl nagy törölközőt használunk:-)))
2010. júl. 8. 15:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek az hogy miért mosom ki a párom ruháit :)
2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Minek eszek annyi gyümölcsöt (terhesen) de nem anyósom, hanem anyám.

2. terhességemnél: most már fejezzem be. (mint a disznónak, aki már húszat kölykezett.) ezek csak apró szemelvények.


Anyósom ehhez képest kismiska, életemben nem bántott meg ennyire. :(

2010. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom csak a hátam mögött áskálódik és nem is lehetne rajuk nevetni, de az ötlet aranyos, biztos lesznek jópofa sztorik! Hajrá!! :)
2010. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bécsbe nem viszem el a lányát meglátogatni a tesójához aki ösztöndíjon volt szép kis euróval megtűzdelve. " nekem esik rosszul, hogy nem akarod elvini a lányomat" ezt mondta. A fizum a béka segge alatt volt akkor, de mivel munkahely miatt náluk laktam, elmentem.
2010. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
A rúzstól és a szemfestéktől rákot lehet kapni. Beteg lesz a gyerekem ha müzlit eszek.
2010. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Haveromat utálja szegényt az anyósa már ötödik éve, rá mondja, hogy hazug, semmirekellő, a másik lánya meg tizenhat évesen szült, és volt vagy három emberke aki szóba jöhetett apuciként. Ja, természetesen faluról van szó.
2010. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem szép dolog,hogy "nevessünk egy kicsit",neked jól esne,ha a hátad mögött kibeszélnének???
2010. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak a lusta ember olvas.
2010. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Te már valakinek az anyósa vagy gondolom. :D Lásd be nem mindenki angyal mint Te. valakinek külön műszakot jelent egy anyóshoz elmenni ebédeli vagy bármi. van ilyen.
2010. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom képes szó szerint a pi....ját vakarni: nem jött el az unokája névnapi köszöntésére, mert előző este összecsípték a szúnyogok és viszketett....


Egyébként meg van sok hülyesége..de ez volt az egyik csúcs!

2010. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!