Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb marhaság,...

Mi volt a legnagyobb marhaság, amivel anyósod belédkötött?

Figyelt kérdés
Nevessünk egy kicsit...Az enyém szerint túl nagy törölközőt használunk:-)))
2010. júl. 8. 15:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom az egészségügyben dolgozik, segíteni akartam neki lekvárt csinálni. De nem segíthettem, mert!!! :

Ha menstruálok, nem tudom csíramentesre mosni a kezem, és megromlik a lekvár.

:D

2010. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
9 éve ismerem a férjem 8 éve vagyunk házasok.. s kinomban már nevetek ezen.. amióta az eszemet tudom anyósom mindig azzal traktál minket ,hogy látogassuk az anyját gyakran mert szegény mamókas meghal.. él vigan azótavisa
2010. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi,ezt nem az anyósom mondta,hanem valaki a családból,aki rosszabb és hülyébb Nála:utálatra méltó személy vagyok,mert olyan ruhákat mosok és vasalok ki,amiket nem kéne,kiteregetem azt a ruhát is,amelyiken folt van (én vagyok a hülye nyilván,nem a mosópor nem veszi ki a foltot),és fokhagymát teszek a krumplilevesbe.Nyilván rettentően szemét,és gonosz ember vagyok...Jó,ez nem vicces,inkább gyerekes és szánalmas.
2010. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk legelején miért nem estem teherbe "véletlenül", aztán nekiadtuk volna a gyereket. Na persze...
2010. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%
Apósom vaslapáttal verte a kutyáját, mert tüzelt, és a kankutyák kibontották a kerítést. Megsértődött, mert fogtam az ebet és elhoztam. Anyósommal kiabáltak utánam, hogy a kutya nem az enyém, azonnal hozzam vissza.Nem vittem.
2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted előző!!! és még bátor is vagy!!!
2010. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
az enyém szerint azért van cisztám mert tangát hordok (nem hordok) és a 2év alatt 2x vigyázott az unokájára, de a másoknál mindennek elhordott, mert 4év után tesóm befizetett kozmetikushoz, mert kipattogtam teljesen és ez -felesleges-. szerinte az unokára aki 2kilóval született 7hónapra nem a fiától van hanem exemtől, akivel akkor fél éve külön voltam. és pénzt akartam adni, h dobjam ki a fiát mert nem illünk össze. szerinte nem jártam ultrahangon a terhesség alatt (látta a leletem de -hamisítottam-) és ezért beteges a kicsink. és önző vagyok mert nem mentem bele, h a páromat megérje h csábítsa el a barátnője menyét h kiderüljön h az egy romlott nőszemély (párom csak röhögött rajta). a barátnőmet le idiótázta mert a fél éves fiamnak vett télen ajándékba egy bakancsot, mert abban nem lehet járni, és szerinte rosszul fejtem mert aki jól fej az nem kívánja a szexet,ő se kívánta, mi hogy lehet h mégis szoktunk (sose tárgyaltuk ki vele)...
2010. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ez igen!Szóval más is ilyen humoros anyóst nyert a tombolán, nemcsak én jártam így!!!
2010. júl. 9. 08:38
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósomat szerintem senki nem múlja felül. néhány érdekesebb a teljesség igénye nélkül:

-még az udvarlás idején belekötött abba, hogy miért kisteherautóval járok, a szomszédok azt fogják gondoln, egy strici jön a lányáért.

-rá két hétre leszólta, hogy milyen szar ingekben járok( selyem) és emiatt nem fogok haladni a társadalmi ranglétrán. 25 évesen körjegyző vagyok

-mivel a családunk sokkal jobban áll mint ők, mi maffiózók vagyunk, kezünkben tartjuk a várost. a Kisteherautót meg azért tartjuk, mert azzal csempésszük a kábeszer

-mikor a lányának elege lett belőle, 20 évesen odaköltözött hozzánk. anyóskommandó reakciója, hogy mit fognak szólni a szomszédok, hogy ilyen ribanc lett, mert házasság nélkül odaköltözött. ehhez megjegyezném, hogy a 16 éves lányának a pasija meg ott lakik, mert különben ritkán találkoznának.

2010. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,szét röhögtem magam,szerencsére nagyon jó anyóst fogtam ki,már 13 éve vagyok a menye de még semmi ostobaságot nem hallottam tőle irányomba.
2010. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!