Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják újabban, hogy...

Miért mondják újabban, hogy nem akarnak a férfira főzni?

Figyelt kérdés
Mintha ők nem ennének belőle. És ha a férfi meg nem akar valamit megszerelni "a nőre", akkor ő miért paraszt? A nő meg miért öntudatos, ha nem főz a férfira?
2010. júl. 8. 14:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
71%
Anyukámnak meg van még egy jó szokása, nem szoktunk hazudozni egymásnak, ha rákérdezek fáradt-e megmondja. A legkeményebb fizikai meló után kérdeztem fáradt-e megcsináljam-e a konyhát, akkor rábólintott. Nekünk nem hazudik anyukánk fontos dologban sem, nemhogy ilyen lényegtelenben. És én sem fáradok el a házimunkában, még csak le sem izzadok. Egy kis porszívózást mosást takarítást ki lehet bírni, egyáltalán nem rossz dolog és nekem soha egyetlen alkalommal nem volt fárasztó, pedig mondtam, a ház emeletes, fent 3 szoba + fürdőszoba, lent 1 nagy nappali, folyosó, konyha, zuhanyzó, WC. Ezt mind kitakarítottuk és érdekes még csak nem is kell lihegni hozzá. Semmi nehézség nincs benne. A porszívó nem 500 kg, hogy ne bírjam el, a mosó és mosogatógépen meg létezik egy gomb, amit csak meg kell nyomni. A felmosásba se megy már tönkre senki háta, mert "fóka" van már mindenhol, nem egy sima rongy, és már mázolni sem kell.
2010. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

jah am ui.: én azt megértem ha a férfi *jóval* nehezebb munkát végez, kb ugyanannyi ideig mint a nő + többet is keres..akkor ok hogy nem fog leállni pl mosogatni, de ha nem akkor igen is lehet segíteni

ma 17:05 voltam

2010. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
41%
ma 17:09 akkor hajrá neked:) csináld, de szerintem fárasztó, és egyáltalán nem élvezetes..de ha valaki szereti, hát csinálja, csak ne álltalánosíts, nem mindenkinek olyan jó az állóképessége mint neked, és van akinek igen is nehéz
2010. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Ahány ház,annyi szokás.Nálunk alap,hogy ha dolgozok,előre főzök másnapra,minden nap van meleg étel,tisztaság,rend van.Viszont mi megosztjuk azért a munkát,tehát ha én főzök,meg elmosogatok,akkor Ő eltörölget,porszívózik,tereget.Szerintem ahol normálisan letisztázzák a kapcsolat elején,kinek mi legyen a feladata,nincs ebből gond.Egyébként én néha utálok főzni,de megvan azért,és van olyan,hogy én nem vagyok otthon,a párom készíti az ebédet,ez ritkán van mondjuk,de azért mégis csak..Jól esik,na.Megmondom őszintén,a saját húga lepapucsozta egyszer,de tudjátok,összetenné a két kezét,ha mellette is ilyen férfi lehetne!Nem papucs egyáltalán,hanem egy rendes ember!Követendő példa.
2010. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcslat két ember szövetsége a nő elsősorban szerető társ,nem rabszolga.a társ és szolga csicska között van különbség.Munkamegosztás a titok.A nőket nem kéne háztartási gépként kezeli,persze :neveljen poronytot,takarítson,mosson főzzön,legyen tip top,ők meg egy villanykörtet betesznek,még azt is szarul. vicces,meg a henyelés a tv előtt.
2010. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!