Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják újabban, hogy...

Miért mondják újabban, hogy nem akarnak a férfira főzni?

Figyelt kérdés
Mintha ők nem ennének belőle. És ha a férfi meg nem akar valamit megszerelni "a nőre", akkor ő miért paraszt? A nő meg miért öntudatos, ha nem főz a férfira?
2010. júl. 8. 14:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
67%

A tvnézés közbeni gyereknevelés nem gyereknevelés!

A gyerekre figyelni kell, foglalkozni kell vele.

Persze felnő akkor is, ha ezeketnem kapja meg, csak hogy?!

Mindegy, az erről ne mondjon véleményt, akinek nincs gyereke! Nekem van.

2010. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
31%
Köszi, utolsó, helyettem is szóltál.
2010. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
58%
Már mégis miért ne lehetne? A TV-re is oda lehet figyelni meg a gyerekre is, akár egyszerre is, és ki a fene mondta, hogy a nap 24 órájában kell TV-t nézni? Akármilyen hihetetlen a gyerekek szoktak aludni és néha egyedül is szoktak játszani. Mi például amikor kicsi voltam anyuval együtt takarítottunk, én ültem a hátán, utána együtt néztük a TV-t és mindig mindenre válaszolt amit kérdeztem. 5 éves koromban írtam és olvastam, minden nap mesélt nekem, nem csak bedobott a minimax elé, nem voltam elhanyagolva egyáltalán, sőt ezerszer többet foglalkozott velem, mint szegény hullafáradt anyukák. És csodák csodája, tiszta volt a ház és meleg, főtt étel volt minden nap. Ismertem a legtöbb verset, anya mindent megtanított, és a legtöbb gyerekdalt is, többet tudtam, mint az óvónők. És soha egyetlen egy alkalommal sem érezte magát sem fáradtnak, sem kihasználtnak. Ő szeretett gyereket nevelni, ő vállalta és a háztartási munka sem volt nehéz, pedig emeletes házban laktunk, ja és kisebb testvérem is van. Ha minden szülő fele ilyen jól nevelné a gyerekét, akkor nem lenne ekkora káosz a mai fiatalság. Erről ennyit.
2010. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, akkor kívánom, hogy Te is tudd majd nevelni a gyereked tv nézés közben. Lásd el a házimunkát, szolgáj, dolgozz, nevelj, ne panaszkodj, tűrj! Boldog nem leszel! Én az vagyok, a férjem mindenben segít, megbecsül, szeret, szereti a gyermekünket, foglalkozik vele, porszívóz, mosogat, együtt vagyunk, beszélgetünk, dolgozunk, építkezünk, szórakozunk, szeretkezünk, nemvagyok egyedül és ő sem...
2010. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed akár nem a szüleimnél boldogabb pár nincs. Nem váltak el, mint a mai párok 80%-a, én már felnőtt nő vagyok, és még mindig házasok és azok is maradnak. Mindketten boldogok, egyikük sem szolga és tisztelik egymást maximálisan. Sajnálom, ha valaki nem tudja hol a határ és nem tudja elkülöníteni az alapdolgokat a szolgaságtól.
2010. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
41%
Még arra kíváncsi lennék 16:10-es, hogy Te ellátsz egy több fős háztartást vagy csak anyukád példája van előtted?
2010. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
95%

Itt az alapdolgon megy a vita. valaki szerinte ze, valaki szerint az.

Férfi alap: dolgozzon napi xórát a munkahelyén és aztán pihenjen a következő napra?

Női alap: dolgozzon napi xórát a munkahelyén és aztán főz, mos, takarít, nevel?

2010. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

fogalomzavar van lányok!

van az, h valaki fáradt, meló után nincs kedve minden nap főzni, valaki meg mint olyat elutasítja, h pasinak főzzön, inkább meg se tanulja. ne keverjük. igazságosan kéne beosztani a munkát, talán nem lenne annyi idegroncs nő. én szeretek a páromnak megadni amit lehet, most gyeden vagyok de amíg melóztam akkor is heti 3-4 nap főztem. ő meg szerelt és levitte a szemetet, és valamikor ő porszívózott. az h igazságos legyen a felosztás szervezés és intelligencia kérdése.

2010. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
29%

Nem hinném, hogy az én családi állapotom itt bárkire tartozik. Anyukám példája itt van, nem elég? Tényleg kíváncsi vagy az enyémre? Vagy hányat kellene még felsorolnom? Hihetetlen, hogy boldogok és mégsem tekintik szolgamunkának azt ami minden nő dolga lenne ugye?

Nekem is van családom, ha ez ennyire fontos volt.

2010. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
77%

ma 16:10

az anyukáknak van egy olyan jó tulajdonságuk, hogy jól leplezik ha fáradtak...anyám 3 műszakban dolgozik + tanul, és csak onnan látom hogy fáradt mert karikás a szeme, de amúgy meg nem mondaná


a házimunka meg igen is nehéz, nem lakunk olyan nagyon nagy házban, de én már *csak* a porszívózástól elfáradok...ha mindet nekem kéne csinálnom, már rég gyógyszereken élnék -.-" nem tudom anyám hogy bírja, de én biztos nem fogom kinyalni a párom seggét, ha tiszta ruhát akar meg lehet nyomni az a kis gombot a gépen, ha a nők meg tudják csinálni meló után akkor a férfiak is


amúgy meg (és ezért nyugodtan lehet lepontozni) de mi az hogy a férfi többet dolgozik? ha többet dolgozna, talán keresne is anyit hogy takarítót fogadjon...ha meg nem keres, és a nő is dolgozik, nyugodtan be lehet szállni a házimunkába is...-.-"

2010. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!