Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Jogos a felháborodásom? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

barátommal 4éjszakára voltunk nyaralni, és anyámék fizették a szállásunkat. De a barátom ezt otthon nem mondta el, azt mondta hogy saját pénzből fizettünk mindent.

Ők is visznek engem nyaralni, de csak 2 éjszakára, persze a szülei nem tudják hogy az én szüleim perkáltak ránk.

Nekem rosszul esik, hogy nem mondta el nekik...és hogy engem meg csak 2éjjelre visznek


2010. júl. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

de miért akarsz a nyakukra akaszkodni hogy több napra vigyenek.nem is az zavar téged hogy nem mondta el a szüleinek. Arra számolsz hogy ha elmondaná akkor téged is több napra vinnének. Ez egy családi nyaralás. A ti családotok más típus. Nem mindenki szereti a nyaralását "idegenekkel" tölteni. Főleg a kommentjeidből ítélve nem is régóta vagytok együtt. Ezt ők döntsék el mennyi napra legyél velük. Sok ember a szabadságán utazik el.Azt azért meggondolja kivel töltik. Miért nem utaztok el kettesben valahová?

Egy jó tanács: ha ilyen anyagiaskodó maradsz tuti nem lesz hosszú életü a kapcsolatotok

2010. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

"tuti nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok"

nem is kell, mert baromira csak csalódást tud nekem okozni.

20 éves elmúlt, és nincsen érettségije, mert már2xbukott, van gy kábelszerelő szakmája, amihez egyáltalán nem ért.

És még melója sincsen, otthon semmit sem csinál, továbbá még a jogosítványt is lusta elkezdeni.

Hát egy ilyen srácra aztán lehet alapozni a jövőt... semmihez nem ért.

ÉS NE MONDJA NEKEM SENKI, HOGY EZ NEM CIKI.

nekem 4,3as lett a bizonyítványom, ő meg megbukott megint, holott évet ismételt tavaly is. Ez már ciki. Nincsen benne semmi, ami miatt felnézhetek rá!

Bocsánat, hogy ez még csak hab volt a tortán és lökött rajtam egyet, hogy kiábránduljak belőle. Már sunyi is!!!! Ilyennek kell lennie egy 20éves férfinak???

2010. júl. 8. 16:31
 43/50 A kérdező kommentje:

én legalább keresgélek meló helyet, pedig én 17vagyok, meg segítek itthon, stb.

ő meg még dicsekszik azzal, hogy otthon semmit se biznak rá szivesen, mert még boltba menni is lusta.

és 9hónapja járunk...

2010. júl. 8. 16:33
 44/50 anonim ***** válasza:
88%

Én téged már láttalak egy másik kérdés kapcsán... Ott meg pontosan emiatt problémáztál, hogy neked miből hányasod volt, a másik meg nem tud semmit elvégezni...


Akkor nem szóltam be, mert végülis én se azt mondom, hogy rossz az, ha valaki küzd, és próbál tenni a jobb élet reményében (még akkor is, ha - mint majd meglátod - a való életben nem a jegyeid számítanak, hanem hogy hogy tudsz érvényesülni).


De ezzel együtt már, ehh... minden csak a pénz, a teljesítmény, a törtetés? A "csórók" lenézése, mikor állítom, hogy a kutyát nem fogja érdekelni nálad se, hogy hányasod volt akármiből, mikor majd a főnököd kirúg létszámleépítésre hivatkozva? Kerülhetsz ám még te is a híd alá, ha nem lesznek a szüleid! Meg játszhatsz még majd passziánszt a csekkekkel havonta, hogy most melyiket fizesd be, meg melyiket ne!


Rövidre zárva a dolgot, meglehetősen anyagias, törtető, karrierista ember képét rajzolod elém, nekem nem kellenél semmi pénzért, az már szent. Mert én társat szoktam keresni, akivel meg lehet osztani az élet örömeit, nem egy hárpiát, aki mindig magához vagy másokhoz méreget engem :P

2010. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban próbálod a szemünkben aláásni ezt a fiút,annál unszimpatikusabb vagy te magad!Már csak egy kérdésem lenne.Mi a francért jöttél össze vele egyáltalán?Gondolom sem Albert Einstein sem Bill Gates nem volt korábban sem,akkor mégis mi fogott meg benne?Az pedig még mindig nagy talány,hogy ő mi a fenét eszik rajtad.
2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor, mi itt a kérdés? Nem vagytok egymáshoz valók, de ezt te is tudod már és főleg abban különböztök, hogy egészen más a motivációtok. Te mennél előre, küzdő típus vagy, el akarsz érni valamit az életben, ő meg elvan a langyosban. Ahogy kifejezed magad, abból már le kellett volna essen korábban, hogy tinédzser vagy, a rájuk jellemző túlzásokkal és nagyratöréssel, de ez így van jól.

A legjobb az egészben, hogy nem is kell elkötelezned magad mellette, hiszen még csak 17 éves vagy. Keress valaki hozzád valót és lehet, hogy ilyen hangulatban már nem is kellene velük nyaralni menned...

2010. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
kicsilány te nagyon elvagy tévedve, egy ilyen érettségivel max a feneked ha kitörölhted amúgy nem a jegy számit hanem a tudás.Amúgy irásodbol lejön,h mindenkit lenézel,te jobb vagy stb,holott semmivel se vagy több,csak mérhetelen nagy az arcod,de majd az élet kisebbre szabja.
2010. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire "CIKI" a barátod, akor miért is sírsz, hogy nem visznek el négy napra, csak kettőre??? Nem értem a logikádat...
2010. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. hát, kicsi lány, sikerült átformálnod a képet. az, ahogy a pasidról nyilatkozol, téged is minősít. az is minősít, hogy ezt gondolod róla, mégis vele vagy. remélem, érnek majd olyan tapasztalatok, amik segítenek helyrerakni az értékrendedet, amiben egyelőre toronymagasan a pénz vezet.


nem szép dolog bárkit is lecsórózni, hülyének nézni, lenézni a "tanulatlansága" miatt. tudod, mindezeket végigolvasva ott bújkál bennem a kisördög, hogy igazából azért nem dobtad még, mert szerinted ezzel a nyaralással még "tartoznak" nektek, nehogy a végén még deficites legyen a kapcsolat. vigyázz, nehogy az emberek elkezdjenek úgy bánni veled, ahogy te velük, mert az nem fog jólesni

2010. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
hisztis p*csa remélem a barátod kidob téged! Örülj, ogy nyaralni mész, én már évek óta nem voltam sehol, nem hogy akárhová elmehettem volna. Az ilyenektől kéne megszabadulni a világnak. Kit érdekel mennyit fizetett a barátod? Örülj neki hogy együtt lehetettek, ha meg nem szereted minek hívtad meg? Na azért álljunk már meg, nehogy már meghívod őt nyaralni és még itt kapzsiskodsz rajta.
2010. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!