Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Jogos a felháborodásom? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

barátommal 4éjszakára voltunk nyaralni, és anyámék fizették a szállásunkat. De a barátom ezt otthon nem mondta el, azt mondta hogy saját pénzből fizettünk mindent.

Ők is visznek engem nyaralni, de csak 2 éjszakára, persze a szülei nem tudják hogy az én szüleim perkáltak ránk.

Nekem rosszul esik, hogy nem mondta el nekik...és hogy engem meg csak 2éjjelre visznek


2010. júl. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező leírta,hogy a barátja miért nem mondja el a szüleinek,hogy a másik család fizette a nyaralást.Mert akkor a fiú szülei ki akarják fizetni a felét és azt a lány apja nem akarja elfogadni.Persze,mert egyszerübb felhánytorgatni,hogy ő fizetett és alázni azzal a másikat,hogy csóró.Az ilyen apa,aki ezen élvezkedik,az pedig szánalmas.
2010. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
azt nem értem hogy ők több mint 2 napra mennek, és csak téged visznek 2 napra? mert ha ők is 2 napig maradnak akkor kár hisztizni
2010. júl. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Ők most vasárnap indulnak, vasárnap rokonhoz mennek.

Hétfőn, kedden lent vannak a Balcsin a szálláson.

Szerda, csütörtök megint rokonlátogatás.

És én megyek ugy hogy péntek, szombat, vasárnap, de vasárnap már jövünk haza.

2010. júl. 8. 10:17
 34/50 A kérdező kommentje:

Most annyira mérges vagyok a barátomra, nagyot csalódtam benne, elegem van belőle.

MIT TEGYEK??? MENJEK NYARALNI, VAGY NE???

ÉS A BARÁTOMMAL MIT CSINÁLJAK? NÁLA A SZÉP SZÓ MÁR NEM FOG SEGITENI!

2010. júl. 8. 10:19
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy matekzseni, de ha kettőtöknek mindenestől 80 ezer volt a nyaralás, az fejenként 40. Amiből ő 25öt kifizetett. Magyarul ti "csak" 15ezret fizettetek neki szóval azért nem hazudik akkorát, te hazudsz nagyobbat, mikor az elején azt állítod, hogy mindent ti fizettetek, utána meg leírod a fentieket. És akkor háborogsz, hogy ők csak két napra visznek el téged?
2010. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
91%
Istenem egy buta anyagias család elkényeztetett kishercegnője lehetsz.Csak két éjszakára visznek,mi meg 4éjszakát perkáltunk,istenem ekkora probléma.Més meg évek óta nem nyaral,és ha papikád szeritn párod csoró keress gazdagot magad mellé.A szegény emberek lelkileg gazdagabbak mint a tehetősek.lehet hogy mindenetek megvan pénz körül forog az életetek ,de belül üresek vagytok.
2010. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

"szóval nem akarja elmondani nekik... mert akkor a szülei visszafizetnék a pénz ráeső részét, apám meg nem fogadná el"


Ezt a barátod mondta így, hogy a szüleinek ez lenne a reakciója, hogy kifizetnék apádnak a fiukra eső részt?

S nem az, hogy akkor ők is 4 napra visznek titeket nyaralni?


Mi van, ha a fiú tudja, hogy a szülei úgy rakták össze a pénzt a nyaralásukra, s nem akarja őket a teljes igazsággal plusz költségekbe verni azzal, hogy úgy gondolják, akkor téged is 4 napig kell nyaraltatniuk, hogy kvittek legyetek?


A kérdésed amúgy jogos, gerinctelen húzás a barátod részéről hogy egy igen fontos részletet elhallgatott otthon. De legyél magadhoz őszinte, a PÉNZRŐL IS szó van, hiszen nem méregetnéd így össze magatokat, ha pusztán a barátod viselkedése háborítana fel....

2010. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

engem akkoris inkább a hazugsága zavar. mert nagyot csalódtam benne emiatt. Ő a szarkavaró, mert a szülei simán elrendezhetnék normálisabban is a velem való nyaralásukat, de ő nem mondja el az igazat, mert biztos féli a bőrét hogy otthon lecseszik, mert csóróskodott velünk szembe.

Ezek után hogy bízzak meg benne? Lehet hogy engem is ott vág át ahol tud. Ezek után simán belehazudik a szemembe

2010. júl. 8. 12:49
 39/50 anonim ***** válasza:
Miért te nem hazudozol itt ilyen 40 ezrekről, mikor szerencsétlen a nyaralásának a felénél is többet fizetett? Vagy mi?
2010. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
"Csóroskodott",miért vagy vele szereted te egyáltalán azt a fiút,ne hiszem a pénzt annál inkább,lesajnálod mert csóro,sürgegyorsan szálljál magadba hercegkislány mert az élet nagyon csúnyán pofán fog még verni párszor.Amúgy én helyedbe fenekem verném a földbe h nyaralni visznek duplán.Itt sajnálattod magadat hogy te vagy akit becsaptak,miközben miatadd kell adósságba verni magát,szégyeld el magad.dolgozz hercegnő akkor rájössz a pénz értékére.
2010. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!