Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Jogos a felháborodásom? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

barátommal 4éjszakára voltunk nyaralni, és anyámék fizették a szállásunkat. De a barátom ezt otthon nem mondta el, azt mondta hogy saját pénzből fizettünk mindent.

Ők is visznek engem nyaralni, de csak 2 éjszakára, persze a szülei nem tudják hogy az én szüleim perkáltak ránk.

Nekem rosszul esik, hogy nem mondta el nekik...és hogy engem meg csak 2éjjelre visznek


2010. júl. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

akkor te mond el a szüleinek.tudod ígéret szép szó, ha betartják úgy jó!

ez így nem okés,hogy hazudott nekik!

2010. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos véletlen megemlíteném, hogy mikor apuék vittek minket nyaralni vagy más véletlen, amiből levágják, hogy ők fizették.


Azért ez egy parasztság, hogy előadja, mintha ő fizetett volna, közben meg ti nyaraltattátok. Amúgy ilyenekkel kezdődik...

2010. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
ilyenekkel kezdődik??? micsoda???
2010. júl. 7. 21:22
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Aggasztó, ahogy a barátod az emberekkel bánik. Szeretitek egymást? Tudom, hogy közhely, de gondold végig, miért vagy vele, mert szerintem jobbat érdemelnél... mondd el a szüleinek, bár az nem ugyanolyan,mintha ő tenné...
2010. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor a közös nyaraláson szépen elmondod a szüleinek.

Azért ciki, mert még a szülei érzik magukat jó fejnek, amiért ők bezzeg elvisznek téged, ti meg nem birtátok meghivni a fiukat...

Holott...

Szóval szépen szólj a srácnak: vagy ő mondja el, vagy te.

2010. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Ráadásul az esik rosszul, hogy a szülei pont azért visznek kb csak 2 napra, mert ugyebár erről mit sem tudnak... szóval még a héten meg kellene tudniuk, De szerintem a srác nemfogja elmondani, hogy ne maradjon hazugságban.

Ne menjek nyaralni, nagyon mérges és kiábrándult vagyok. MIT TEGYEK?:(

2010. júl. 7. 21:28
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Az kezdődik ilyenekkel, mikor rájössz, hogy ez nem egy főnyeremény. És kamuzik, meg bunkó húzásai vannak és a végén legszívesebben felrúgnád és nem is érted mi a fenét akarsz tőle.
2010. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
ja és kettőnknek mindenestül 80.000.-be volt a nyaralás ebből ő csak 25öt fizetett, otthon meg aztmondta hogy mindent közösen perkáltunk
2010. júl. 7. 21:31
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Apáddal is baj van, mi az, hogy "a barátod is csóró"?

Mekkora szerepet játszik a pénz az életetekben?

2010. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
NEM a pénz a legnagyobb baj, hanem A HAZUGSÁG
2010. júl. 7. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!