Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Jogos a felháborodásom? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

barátommal 4éjszakára voltunk nyaralni, és anyámék fizették a szállásunkat. De a barátom ezt otthon nem mondta el, azt mondta hogy saját pénzből fizettünk mindent.

Ők is visznek engem nyaralni, de csak 2 éjszakára, persze a szülei nem tudják hogy az én szüleim perkáltak ránk.

Nekem rosszul esik, hogy nem mondta el nekik...és hogy engem meg csak 2éjjelre visznek


2010. júl. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mért nem azt mondta, hogy "a barátod egy hazug", mért azt mondta, hogy "a barátod egy csóró"?
2010. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem vagy könnyá helyzetben, ha elmész, fennál a lehetősége, hogy kissé paprikás lesz a hangulat, mivel a srác szülei azt hiszik, hogy a te szüleid semmit sem fizettek, ők pedig a te költségeidet is állják... a pasid szerintem sem fogja önszántából elmondani. ez így nagyon gáz. azt hiszem, én megmondanám a srácnak, hogy csak akkor megyek, ha hajlandó tiszta vizet önteni a pohárba és ha erről magam is meggyőződhetek. különben ez minden lesz, csak nem felhőtlen nyaralás... kellemetlen helyzetbe hoz téged, meg a szüleidet is
2010. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

MOST leirtam neki msnen, hogy vagy elmondja ő vagy elmondom ÉN a nyaraláson.

De én fogok miatta hazugságban élni!

Elfogom mondani a szüleinek szerintem a nyaralás alatt! Nemérdekel, viselje a következményeit.

2010. júl. 7. 21:35
 24/50 anonim ***** válasza:
80%

Istenem, micsoda gondok...

Amennyire érzékelem, nem lesz örökre szóló...

Egy kapcsolat nem az önzőségről, felhánytorgatásról, hazugságról szól.

Le lehet pontozni. Bizonyára kb. 18-20 éves vagy, aki már nagyon sokat látott a világból, nagyon sokat akar, csak épp még a megfelelő anyagi háttere nincs meg hozzá, és természetes, hogy a szülők perkálnak. Csak épp nem biztos, hogy a másik fél is meg tudja engedni. És hidd el, nem azt fogják mondani, hogy "Nem telik, csak 2 éjszakára", hanem azt, hogy "Elég 2 éjszaka is."

Kicsit higgadj le, a szülőknek egy elejtett megjegyzésként mondd el, vagy inkább a barátod mondja el, mert ha te átveszed ezt a szerepet, ő valószínűleg duzzogni fog, és még 2 éjszakára sem fogsz menni...

2010. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
A hazugságért jogos a felháborodás, na de, hogy csak két éjszaka?? Azért mert a Te szüleid befizettek Titeket ráadásul nem is így tudják a srác szülei, nekik nem kötelességük ugyanúgy nyaralni vinni. Én örülnék egyáltalán ha ismerném a párom szüleit, hát még ha elvinnének nyaralni :D
2010. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
89%

90%. nem azzal van a baj, hogy esetleg a srác szülei nem engedhetik meg, hanem hogy a srác simán belement, hogy meghívják nyaralni, de annyi vér már nem volt a pucájában, hogy vállalja, hogy fel is vállalja. ez jellemhiba, semmi köze a pénzhez



igen, valószínűleg, nálad (és nálam is) jóval fiatalabb a kérdező. de mi is voltunk 18 év körüliek, a rájuk jellemző problmákkal (ha nem is pont ezzel), ne bagatellizáld el csak azért, mert te már túl vagy rajta

2010. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindhármotok viselkedése nagyon furcsa.

1. Barátod hazugsága, ez tényleg nem fair, ebben még egyet is értek veled.

2. Apád megjegyzése. Hát ha ilyen csúnyán felhánytorgatja a dolgot, akkor tényleg nem jószívűségből vitte el a barátodat nyaralni. Az meg végképp felháborító, hogy csórónak nevezi őt.

3. Ne haragudj, de te sem lehetsz túl érett, ha azon hisztizel, hogy csak két napra visznek nyaralni.

2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
96%

Én akkor is azt mondom, hogy 90%-nak van igaza.

Az én szüleim még azt se engedhetnék meg maguknak, hogy 2 éjszakára befizessenek minket akárhová.

Más kérdés, hogy ezt én megmondanám a barátosnőnek (ennyiben valóban gáz a fiú hozzáállása, hazugságra nem lehet építeni), aztán ha nem tetszik neki, akkor keressen hozzá illő zsindely partnert...

2010. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
70%
Itt nem is a penzrol van szo, hanem magarol a gesztusrol, hogy a baratod nem ismeri el, hogy a te szuleid ilyen gesztust tettek fele. Nem tisztesseges dolog ez a baratodtol es nem kellene szo nelkul hagyni. Ugyanis ez hazugsag.
2010. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
84%

Igen, de ugyanakkor ilyen módon felhánytorgatni ezt, az meg bunkóság!

Lehet, hogy a srác tud valamit a lány szüleinek a felfogásáról?

2010. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!