Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom? Vagy...

Jogos a felháborodásom? Vagy nem az?

Figyelt kérdés

barátommal 4éjszakára voltunk nyaralni, és anyámék fizették a szállásunkat. De a barátom ezt otthon nem mondta el, azt mondta hogy saját pénzből fizettünk mindent.

Ők is visznek engem nyaralni, de csak 2 éjszakára, persze a szülei nem tudják hogy az én szüleim perkáltak ránk.

Nekem rosszul esik, hogy nem mondta el nekik...és hogy engem meg csak 2éjjelre visznek


2010. júl. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
megértem. talán kis dolog, de nekem is rosszul esne :(
2010. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

szóval nem akarja elmondani nekik... mert akkor a szülei visszafizetnék a pénz ráeső részét, apám meg nem fogadná el

De apám meg már hántorgatja fel, hogy "Kifizettem nektek a nyaralást. A barátod meg csóró"

Ezis rosszul esik:( Mire jó ez????:S

2010. júl. 7. 21:07
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Sok apróságból lesznek a nagy dolgok, ez alapján nem tűnik épp egyenes, tisztességes embernek a párod... teljesen feleslegesen hallgat el dolgokat, amivel téged megbánt. Előbb utóbb összegyűlnek a kis sértődések, bántódások, és ha nem változtattok baj lesz belőle!
2010. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ezt nem kellett volna elsumákolni.nem értem miért kellett hazudni :S:/ miért nem lehetett elmondani az igazat?-.-

ha még egy ilyen előfordul szerintem beszéld meg vele,előbb utóbb ez csak rossz lehet a kapcsolatotoknak.

2010. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

énse értem mi értelme volt ennek

Amikor meg ma keményebben szóvá tettem neki, akkor még ő volt megsértődve, és mondta hogy:"Tudtam hogy apád nem jószándékból perkált, tök megalázó ez nekem... tessék itt a hátulütöje"

2010. júl. 7. 21:11
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
talán mert szégyenli,hogy ő nem tudott helyetted is fizetni?lehet azért hazudott.
2010. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

és az esik sz*rul, hogy még én vagyok a szemét a szülei előtt, és csak 2éjjelre visznek magukkal jövőhéten.

Pedig 1.NEM IS ISMERNEK

2. ARRÓL NEM IS TUDNAK HOGY MI FIZETTÜNK MINDENT A FIUKNAK!

2010. júl. 7. 21:13
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak 2 éjszakára van pénzük nem?Ezen nem szabad fenn akadni!

Az meg hogy a barátod nem mondta el az igazságot arra gondolok lehet hogy le húzta a szüleit a 4 napos nyaralásotok árával... Említsd meg a szüleinek a barátod jelenlétében!

2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
A barátodtól szerintem elvárható, hogy mondja el otthon, hogy a Te szüleid fizették. De arról a barátod nem tehet hogy "csórók" így az apukád szerintem elég igazságtalan, és azt sem értem hogy ha ilyet mond akkor miért nem fogadná el a pénzt a barátod szüleitől? Na mindegy. Szerintem beszéld meg a barátoddal hogy mondja el az igazat.
2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Azért 2éjjelre visznek, mert szerintük az bőven elég.

Kizárt hogy lehúzta őket!!! Mert ő hozott magváal 26.000.- én meg 30at. és a szállást apám fizette

Amugy meg megigértettem vele, hogy elmondja az anyjáéknak! De szerintem tuti nem fogja, pedig mondtam neki, hogy a hazugságaiért vállalja a következményeket.

2010. júl. 7. 21:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!