Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a parotok...

Hogyan viselitek a parotok csaladi ugyeit?

Figyelt kérdés

Ha a parotok csaladjaban valami olyat tapasztalsz, ami nem ‘normalis’, akkor azt ti hogyan kezelitek?

Szeretem a parom csaladjat, de amiket csinalnak teljesen kiborit. Foleg ahogyan az anyagiakat kezelik. Lehuzzak a paromat, es o vakon megy, hagyja magat. Mar nem akarok beleszolni, mert az o dolga, nem vagyunk kozos kasszan, es nem all fent az a helyzet, hogy ez ram is kihatassal legyen (peldaul hogy utana a kozos haztartasbol sporolna), de azert megis kiakaszt.


Masnal is van ilyen? Hogyan kezelitek? Becsukjatok a szemeteket? Beszeltek rola? Nem is tudom, hogyan lehet ezt mashogy kezelni...



2019. máj. 21. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Magától kell rájönnie, hogy mi nem normális. Látnia kellene más példákat, hogy le tudja vonni a következtetéseket.
2019. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
jesszus nehogy hagyd!
2019. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Amig elvagytok kulon kasszan, addig nem gond. De ha csaladot akartok? Kozos gyerek mellett nemigen lehet kulon kasszan elni (meg egy normalis egyuttelesben is kozos kassza van).

Szerintem mondd meg a parodnak, hogy csak akkor lesz kozos gyerek, ha felhagy a csaladja szponzoralasaval.

2019. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor lesz gond, ha már lesz közös gyerek és tőle veszi el...
2019. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ultimátumot adtam a páromnak. Azóta elzárta a pénzcsapokat, a hibás én vagyok mindenért a családja szemében, de ez van. Már az ő feje is kitisztult, látja, hogy élősködésre volt berendezkedve a családja (bátyja, anyjáék, hugáék). Ha nem teszi meg, én visszaadtam volna az eljegyzési gyűrűt, bármennyire is szeretem őt, de ehhez nem szeretnék asszisztálni egy életen át.
2019. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen viseltem, szinte beletudtam betegedni 1 2 napra, úgy éreztem a szívem szakad meg, hogy ennyibe nézik az egyik gyereküket, a másikat meg még támogatják is anyagilag. Aztán már nem bírtam tovább, szóvá tettem páromnak, hogy vegye már észre mit csinálnak vele, szerencsére így hamar felismerte és már nem hagyja magát lehúzni, azóta el is költözött, mostmár együtt élünk, már nem is mernek próbálkozni a szülők.
2019. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi 1 eve koltoztunk kulon,de igyis olyan hatassal vannak ra.az apja alkoholista..az anyjat nem erdekli...borzaszto ahogy bannak vele.

Megis neki ok a minden.igaz neha mar bevallotta nekem hogy latja mi folyik ott es hogy kihasznaljak ot,de amikor en mondom akkor en vagyok a vilag legrosszabb embere mert ilyet merek mondani..holott csak az o szavaival elek.

Ugyhogy inkabb mar kussolok es nem mondok semmit..varom hogy vegre alljon a sarkara es mondja meg nekik hogy nem hagyja tobbet magat kihasznalni,de kitudja eljon e ez az ido valamikor is..

2019. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz. Az én párom látja és tudja, hogy ez nem normális, de egyszerűen nem tud mit tenni, és őszintén szólva én megértem, az indokait is. A szülők nem jönnek ki a nyugdíjból, leginkább is szarul gazdálkodnak vele egyébként, és ő minden hónapban "segíti" őket egy kisebb összeggel. Mert különben éheznének, de szó szerint. Ez így rendben van, ezt én is megtenném a saját szüleimért, és hangsúlyozom, nem minimálnyugdíjasokról van szó, elég szép összeg a nyugdíjuk, csak az a baj, hogy tényleg azért fogy el a nyugdíj, mert nem tudják normálisan beosztani, hülyeségeket vesznek, napi 1 doboz cigi per fő ("de én nem tudok leszokni 70 évesen"), ilyenek.

Mi abban maradtunk, hogy ezt addig tartja fenn, amíg terhes nem leszek egyszer. Akkor vége. Hát, mi ezt a döntést hoztuk. Nem tudom, mi lesz... Remélem, sikerül tartania.

Mi is külön kasszán amúgy, vagyis részben, háztartási költségeknek közös alszámla, maradékot mindenki beosztja. Ha otthon leszek gyerekkel, ez változni fog, ezért is szünteti be majd akkor az anyagi támogatást.

2019. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!