Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek ha a párotok...

Hogy viselitek ha a párotok munka, edzés miatt mindig későn jár haza és így kevés időtök van egymásra?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyok együtt a párommal, nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. Sokat dolgozik napközben, mindig csak este találkozunk, miután végez a munkával. Mielőtt valaki megkérdezné, én is dolgozom napközben, csak hamarabb végzek mint ő. Nem lakunk még együtt, de abban a városban dolgozom ahol ő él, így munka után már nem haza szoktam menni, hanem hozzá azokon a napokon amikor nála alszom. Ez egy kisváros, mondhatni nagyobb falu, ahol sok mindent nem lehet csinálni. A párom a héten elkezdett edzeni járni (régebben is járt de akkor még nem voltunk együtt). Ez azt jelenti hogy heti 3x megy, és munka után gyors lefürdik, eszik aztán irány a terem és másfél-2 órát ott van, így kb. este 9-re ér haza hozzám. Ha nem azokon a napokon mennék hozzá, amikor edzeni jár, akkor sem lehetünk sokat együtt, mert van neki egy kislánya aki heti 2x van nála, munka után esténként, 8-ig. Tehát jó formán alig vagyunk együtt. Nagyon nagyon szeretem őt és ő is engem, nem akarok ez miatt szakítani, az nagyon fájna, mert egy nagyon jó társ, csak nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet és mi lesz akkor ha esetleg összeköltözünk? Én nagyon igénylem az együtt töltött időt.
2015. jan. 22. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

a heti 3 edzést nem tudja 2-re csökkenteni?

így veled is van, meg edz is.

2015. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
és szombat vasárnap ott aludnál? az két teljes nap
2015. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a hétvégékkel?
2015. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A hétvégéből is az egyik nap a kislány vele van egész nap. A másik nap meg gondolom edzés lenne, mert nem úgy jár edzeni hogy hétfő-szerda-péntek, hanem ahogy épp kijön a 3 edzés egy hétre.
2015. jan. 22. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
akkor csoportosítsa át az edzéseket, legyen a lányával a másik két délutánon amikor nincs edzés, és akkor tiéd a hétvége. vagy a lány legyen ott vasárnap, te meg péntek-szombat. igazából ezt ti tudjátok megbeszélni, de már úgy írtad ki a kérdést mintha meg se lehetne oldani. le is járhatsz vele edzeni esetleg.
2015. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

vmikor nem tud reggel menni edzeni?


itt az a kérdés, hogy ő mennyire kompromisszum képes

2015. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Annyit kell beosztanotok, amennyi idő van. Ha hétköznap edz, este 9 után még lehet beszélgetni, együtt vacsorázni, filmet nézni. Ha a kislánya más napon este 8-ig ott van, akkor sem áll meg még utána az élet.

Az egyik hétvégi nap is a tiétek. Persze szeretnél vele többet lenni, de ez van.

2015. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Este 8 és 9 után ő már hulla. Olyankor már csak az alvás van hátra, nem vagyunk egyikünk se éjszakai baglyok.
2015. jan. 22. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele te is edzeni. Nem kell a nyakan logni, de oda-vissza az uton is egyutt tudtok lenni.
2015. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ismeros ez a helyzet viszont annyit errol hogy a volt barátnőm sportolt mar evek ota es én es o is suliba jart persze különböző varosba persze én is igrnyeltem h tobb idot egyutt töltsünk értsem meg nincs ram ideje vegul az lett mikor megjobban szorult a hurok hogy választania kellett koztem es a sport között es kedves kérdező szerintem on is konnyen kitalálja,hogy mi tortent...termeszetesen kitette a szurom ezert ennel nagyobb büntetést az élettől nem is kaphattam volna akkor egy sport miatt...sosem fogom megérteni.

Ez az én elettapasztalatom mindenki azt szur le belole amit akar!

2015. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!