Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek ha a párotok...

Hogy viselitek ha a párotok munka, edzés miatt mindig későn jár haza és így kevés időtök van egymásra?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vagyok együtt a párommal, nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. Sokat dolgozik napközben, mindig csak este találkozunk, miután végez a munkával. Mielőtt valaki megkérdezné, én is dolgozom napközben, csak hamarabb végzek mint ő. Nem lakunk még együtt, de abban a városban dolgozom ahol ő él, így munka után már nem haza szoktam menni, hanem hozzá azokon a napokon amikor nála alszom. Ez egy kisváros, mondhatni nagyobb falu, ahol sok mindent nem lehet csinálni. A párom a héten elkezdett edzeni járni (régebben is járt de akkor még nem voltunk együtt). Ez azt jelenti hogy heti 3x megy, és munka után gyors lefürdik, eszik aztán irány a terem és másfél-2 órát ott van, így kb. este 9-re ér haza hozzám. Ha nem azokon a napokon mennék hozzá, amikor edzeni jár, akkor sem lehetünk sokat együtt, mert van neki egy kislánya aki heti 2x van nála, munka után esténként, 8-ig. Tehát jó formán alig vagyunk együtt. Nagyon nagyon szeretem őt és ő is engem, nem akarok ez miatt szakítani, az nagyon fájna, mert egy nagyon jó társ, csak nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet és mi lesz akkor ha esetleg összeköltözünk? Én nagyon igénylem az együtt töltött időt.
2015. jan. 22. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a testedzés fontos, ezt csak az nem érti meg, aki nem szokott tornázni, edzeni járni. Nálunk mindkettőnk részéről az életünk része, természetes, hogy minden napot munka után (én van, hogy előtte) ott zárunk, már rutin, jólesik, hasznos stb., persze van, hogy program, vagy munkahelyi dolgok miatt kimarad, de nagyon sokan élnek így. Nem egy helyre járunk, de így egyikőnk sincs abban a helyzetben, hogy otthon unatkozik és eszi magát azon, hogy a másik addig jólérzi magát valahol. Utána persze, fél 9 után már nincs sok idő egymásra, nem vagyunk baglyok mi sem, de legalább tartalmas életet élünk, olyat, ami mindkettőnket kielégít. Hétvégén mindig együtt vagyunk, házasodni készülünk. Nekünk így nagyon jó, egyikünknek sincs hiányérzete, a teendőket meg testhezállóan megosztjuk. A baj ott van, ahol mások az igények. A páromnak is meg akarta szabni az exe, hogy max heti két estét tölthet otthontól távol, azt ossza be sörözésre, edzésre, amire akarja. Persze, mert ő már 5 kor otthon dekkolt, nulla hobbi, unta magát...Nem véletlenül lett az exe (nemcsak emiatt mentek szét). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy olyan párt kell keresni, akivel kényelmes együtt lenni, szebbé, jobbá tudjátok egymás életét tenni és nem megkeseríteni különböző lemondásokkal...
2015. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom ugyanilyen volt ötkor kelt, munka majd edzés minden másnap este 9re ért hozzám. Elvoltunk nem volt baj, szerettem, hogy ő is mozog. Ráadásul hétvégén ugye meccsek tömkelege. Nem ezért szakítottunk. Dolgozó embereknek gyakran tényleg kevés idejük van egymásra. Vendéglátós ismerőseim van, hogy napokig nem találkoznak egyáltalán a műszakok miatt.
2015. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtad múlik. Az én párom külföldön dolgozik, csak hétvégén van itthon, nyáron ugyanazt a sportot űzzük, ami azt jelenti, hogy az egész vasárnap rámegy. Reggel kezdődik az edzés, 2 órás, persze még ott a délután, de vasárnap megy vissza. Ráadásul két hetente jön a lánya is. Mivel versenyszerűen sportolunk, minden hónapra jut legalább 1 szombati verseny is ami teljesen egész napos. Mi persze a sportnak köszönhetjük, hogy összejöttünk, de hidd el, az ő exe sem bírta ezt. Tapasztalatom szerint vagy osztozol a hobbijában, ha ennyire aktívan űzi, vagy pápá.
2015. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!