Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a parotok...

Hogyan viselitek a parotok csaladi ugyeit?

Figyelt kérdés

Ha a parotok csaladjaban valami olyat tapasztalsz, ami nem ‘normalis’, akkor azt ti hogyan kezelitek?

Szeretem a parom csaladjat, de amiket csinalnak teljesen kiborit. Foleg ahogyan az anyagiakat kezelik. Lehuzzak a paromat, es o vakon megy, hagyja magat. Mar nem akarok beleszolni, mert az o dolga, nem vagyunk kozos kasszan, es nem all fent az a helyzet, hogy ez ram is kihatassal legyen (peldaul hogy utana a kozos haztartasbol sporolna), de azert megis kiakaszt.


Masnal is van ilyen? Hogyan kezelitek? Becsukjatok a szemeteket? Beszeltek rola? Nem is tudom, hogyan lehet ezt mashogy kezelni...



2019. máj. 21. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvártam amig magától is rájön,hogy micsoda ostobaságokat csinálnak a családjában.
2019. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jezusom, es az meddig tartott? Mert en mar 2 eve nezem... az elejen megmondtam amit gondolok, mostmar feleslegesnek tartom
2019. máj. 21. 12:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig 17 évig.Olyan jól tudták manipulálni a férjemet,hogy én voltam
2019. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

folyt.


a hibás mindenben.

2019. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A véleményemet mindig mindenről elmondtam/elmondom , ameddig engem nem érint különösebben dolog addig azt kezd az infóval amit akar,az ő döntése
2019. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez hatalmas red flag. Az egy dolog, hogy most nem érzed meg, de ha nem tudja meghúzni az egészséges határokat, semmi jóra ne számíts.
2019. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd akkor lesz gáz amikor gyerekek lesznek. Nem lesz annyi pénz és csak a veszekedés lesz mert vagy ad nekik és akkor nektek nem lesz elég vagy nem ad és családi viszály lesz.
2019. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmi már az a kategória, aminél szólnia kella vészcsengőnek, és erősen mérlegelni, hog ymegéri-e ilyen pasira áldozni az idődet. Az egy dolog, hogy nem vagytok közös kasszán, na, de a közös életeteket egyedül akarod építeni, mert ő mindenét eladakozza ? Lehet, hogy a Te pénzedet közvetlenül nem költi, de hosszú távon el tudod nézni, hogy ő odahordja a családjához azt, amit a tietekben is hordhatna, hát...kétlem, hogy ezt az én gyomrom bevenné, ráadásul ahogy fogalmazol: lehúzás. Más a helyzet, ha átmeneti nehézség esetén kell a segítség, és más, ha élősködésre van valaki berendezkedve, és ezt veszi természetesnek.
2019. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen soha nem fog megvaltozni, neked meg mar reg kellett volna hogy csörögjön a veszcsengo, mert kesobb csak szarabb lesz.
2019. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen viselem, de szerencsére neki is nyitva van a szeme, látja mit művelnek. Lassan 11 éve vagyunk együtt, de nem olyan régen vallotta be, hogy egészen addig azt hitte, hogy normálisak a szülei, amíg meg nem ismerte az én szüleimet. Egyébként nem rosszindulatúak a szülei, csak iszonyatosan szűk látókörűek, emiatt sokszor nagyon nehéz velük, de így könnyebb, hogy férjem is látja mi a helyzet és már tudja kezelni ezeket a dolgokat.
2019. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!