Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vitánk után földhöz...

Egy vitánk után földhöz vágott a férjem. Nagyon megbánta, megbocsájthatok neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:16
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2010. júl. 7. 15:36
 42/50 anonim ***** válasza:

Nem bocsájthatsz meg neki. Hagyd el. Minél előbb belátod, annál inkább jobb életed lesz!


Vannak barátaid, vannak családtagjaid? Melletted állnak? Ha igen, ne gondolkozz! Csomagolj és menj. És ne mond, hogy a gyerek érdekében. Lehet sz*rul fogja magát érezni, hogy nem lesz apukája, de ez sokkal jobb, mint ha valaki miatt rettegésben kellene élnie... És az utóbbi sajnos tapasztalat.

2010. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Vannak családtagjaim, akikre számíthatok, de ezt még el sem bírtam mondani senkinek annyit mondtam nekik, hogy veszekedtünk.
2010. júl. 7. 15:50
 44/50 anonim ***** válasza:
11:26-s vagyok, nagyon nehéz volt de muszáj voltam a kicsi érdekében, mert már az is baj volt ha tévénézés közbe hangosabban játszott,engem meg már a végén nem csak ütőt ha nem hasba rúgott a gyerek előtt és a gyerekem 2,5évesen simogatott és az adott erőt, hogy otthagytam a szomorúság a félelem a gyerek szemébe aminek én ki akartam tenni.Nagyon meg vert mint egy kutyával se tennék, tépte a hajam a falba verte a fejem ahogy tudott úgy ütött és azt mondta meg érdemlem, mert nem értetem vele egyet, majd később azt mondta ne haragudj sírt, hogy szeret és bocsássak meg neki, nekem nem volt senki aki segítsen, de lépnem kellet a gyerek és magam miatt, hogy nő maradjak. Azóta könyörög, hogy legyünk ujjra együtt, mert még nem váltunk el. Virágokat hoz, agyerekkel foglakozik és kedvesen és meg értően beszél és tisztelettel, de nem költözöm vissza hozzá. Azt mondta nem is gondolta, hogy ennyire hiányozni fogok neki és nagyon bánja.Írj privátba ha gondolod.
2010. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Most hogy távol voltam, nekem is pont ezt mondta, hogy nem is gondolta hogy így szeret, öngyilkossággal is fenyegetőzött, nagyon udvarias és könyörög, hogy adjak még egy eséjt.
2010. júl. 7. 16:49
 46/50 anonim ***** válasza:
Szerintem megérdemelted.
2010. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen hozzászólást.
2010. júl. 7. 19:06
 48/50 anonim ***** válasza:

öngyilkossággal fenyegetőzik? te egy pszichopatát fogtál ki!

Ezzel akar zsarolni hogy tovább csinálhasson ki....dobd ki ezt a faszit.

2010. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

11:06-s vagyok.Velem is ezt csinálta bár engem nem fenyeget öngyilkossággal, de ne sajnáld meg mert lelkileg zsarolni próbál.Légy erős és határozott ne lássa rajtad, hogy szenvedsz, ha ezt látja vissza vesz, ne mutasd a megtört nőt.

18:26 kíváncsi lennék én ha te veled valaki akit nagyon szeretsz ok nélkül csak meg ver mint egy kutyát mert saját magával problémája és lelkileg meg terrorizál, hogy te mit tennél.

30/nő

2010. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 potyike ***** válasza:
Egyszer és mindenkorra lezárni ezt a kapcsolatot,elválni és új életet kell kezdeni.A partnered cselekedete megocsájthatatlan.Először ez történt,másodszor a mentő,harmadik alkalommal a hullaszállító fog elvinni.Állattal nem lépnk kapcsolatba még kompromisszumok árán sem.
2010. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!