Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vitánk után földhöz...

Egy vitánk után földhöz vágott a férjem. Nagyon megbánta, megbocsájthatok neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 10:16
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Hát így már nem, mert elmentem pár hétre, visszajöttem ugyan, de még nem döntöttem.
2010. júl. 7. 10:33
 12/50 A kérdező kommentje:
Igen már akkor megszületett.
2010. júl. 7. 10:34
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
ht.. te tudod, hogy micsinalsz, de en nem maradnek ott vele.. ez tobbszor is elo fordulhat :S
2010. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is igencsak meggondolnám, visszamegyek-e? És ha megint rájön az ideg? Lehet hogy nagyobbat fog dobni rajtad....
2010. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Én is attól félek.
2010. júl. 7. 10:37
 16/50 anonim ***** válasza:
72%
lehet, hogy megbocsátanék neki a helyedben, ha ilyen még soha nem volt és aranyos és kedves és szeret és minden oké, és ez volt az első ilyen dolog, de egy ideig húznám az agyát, hogy higgye azt, hogy elhagyod. leckéztesd meg valahogyan. azzal, hogy majd elhagyod, vagy soha többé nem láthatja a gyerekét ha így bánik veled, ilyesmi. vagy menjen orvoshoz és irasson fel magának ideggyógyszert, vagy pszichológushoz. a lényeg, hogy ne bocsáss meg neki rögtön, várd meg míg bocsánatot kér és tesz érted - értetek valamit. akár folyamatos bocsánatkérés, akármi. csak érezd hogy megbánta igazán. mert egy ilyen dolog nagyon súlyos. szóval azért gondold meg alaposan, hogy vissza menj e egy ilyen pasihoz.
2010. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
76%
mondd meg neki,h. nem nyúlhat a lomposhoz egy idejig
2010. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok, mert tényleg nagyon vívódok, és előtte szerelmes voltam, most is szeretem de lehet hogy nem tér vissza az az érzés.
2010. júl. 7. 10:43
 19/50 A kérdező kommentje:
Sajnos máskor is lökdösött már és szokott ordibálni meg csúnyán beszélni. Meg szokta bánni, és nagyon kedves tud lenni. A gyógyszerek lehet hogy lenyugtatják rövid távon, de rá is lehet kapni.
2010. júl. 7. 10:50
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
tobbszor is elofordult??? Lokdosott, de megbanta?? meg kitudja hanyszor fog meglogdosni, es megbanni.
2010. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!