Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követeli vissza mindenne...

Miért követeli vissza mindennek az árát, amit vett?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk a párommal. Ezalatt sok mindent vett magának, amiket a szüleim kertjében tárolt és használt. (bogrács stb.) Most hogy szakítottunk, mindennek az árát követeli. Mondtam, vigyen el mindent ami az övé, nekem nincs rá szükségem. Nem, neki az ára kell. Nem tudok most kapásból 100 ezer ft-t kihúzni a zsebemből, mert neki pénzre van szüksége.
2010. júl. 5. 13:00
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A feljelentéssel csak hülyét csinál magából. Ő vette, saját akaratból, saját elhatározásból, s ő hagyta ott nálad helyhiány miatt. Az egész történeted olyan mintha az ex el akarná adni a cuccait helyhiány miatt, de neked nem kell, ezért fel akar jelenteni. Legközelebb ha boltba megyek rettegni fogok az eladótól, mert fel jelent ha nem akarok csirkecombit venni.

Én elvinném a cuccait, persze vinnék magammal minimum két embert még, hogy legyen későbbiekben tanúm arra, hogy az ex tulajdonait odaadtad.

2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
ahogy fentebb írták a szülei írjanak alá egy leltárt ;Ö
2010. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben bebiztositanám magamat: feladok egy leltárt neki, és megirom, hogymilyen záros határidőig vigye el onnan a cuccát, vagy bérleti dijra fogjátok perelni.

A levelet feladod AJÁNLVA és elrakod a feladóvevényt.

Aztán pereljen bátran.

2010. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
26%
14:40: Basszus :D.. Hogy te milyen hülye vagy???? Még csináljon leltárt... :D nem egyszerűbb, ha kivágja az utcára....
2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Összeírtam, megnéztem kb használtan mennyit érnénk. Hát olyan 45-50 ezer között. Ő meg kb a dupláját kérné el. Ez azért nagyon röhejes.
2010. júl. 5. 15:47
 36/52 anonim ***** válasza:
5%

Ó,a szívem szakad meg,lepontoztak.Bruhahaha...

Fáj az igazság gondolom....egyébként meg tökre nem érdekel,ne nekem magyarázkodj.

A reakciójára leírtam mi lehet a magyarázat,ha nem inged,akkor minek vetted fel.

Olyan kis átlátszó vagy...

2010. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit ne adj neki, se a felét, se a negyedét, az egészet meg pláne. Ha ő ekkora paraszt akkor mondd meg, hogy Neked semmi közöd hozzá, fogja vigye, örüljön, hogy vagy olyan jó lelkű, hogy ingyen tárolod a szakítás után addig míg el nem viszi!
2010. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülhetsz, hogy szakítottál ezzel a ...-vel.
2010. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha elviszed s odadod neki akkor tanút vigyél minimum 2 embert, de a legjobb ha ajálva feladod neki a listát miszerint mit kap vissza ha érte megy záros dőn belül.

LEhet akkora hülye ezek szerint, hogy tényleg feljelent. Te meg akkor a rendőrökkel karöltve képen röhögöd.

2010. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy ezrest, és mondd, hogy levontad a bérleti díjat.
2010. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!