Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követeli vissza mindenne...

Miért követeli vissza mindennek az árát, amit vett?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk a párommal. Ezalatt sok mindent vett magának, amiket a szüleim kertjében tárolt és használt. (bogrács stb.) Most hogy szakítottunk, mindennek az árát követeli. Mondtam, vigyen el mindent ami az övé, nekem nincs rá szükségem. Nem, neki az ára kell. Nem tudok most kapásból 100 ezer ft-t kihúzni a zsebemből, mert neki pénzre van szüksége.
2010. júl. 5. 13:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Tehát: szüleim van bográcsa, de az az exnek "pici" volt, vett egy nagyobbat.

Vett tárcsát, meg gázrózsát. Ezekre sincs szükségünk, holott nincs egyikse, de nem is kell.

Nem egy másik pasi miatt hagytam el. Megcsalt, mondtam hogy vége és ennyi.


Kedves nem tudom hányadik.

Aki ilyet feltételeztél hogy egy pénzesebb pasi miatt hagytam el az exet, ne csodálkozz, hogy lepontozlak.

2010. júl. 5. 13:26
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Az ex kicsit más világban él. Én nyugodt hangnemben közölném vele, hogy az ő tulajdona, magának, önszántából, saját pénzén szerzett ingóságaival azt kezd amit akar. Jelölj meg egy időpontot amíg te tárolni szándékozol. Mondd el neki, hogy semmi értelme a kérésének.

Tényleg nem értem miből gondolta azt, hogy kifizeted! Áh!

2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Az előbb felhívott, hogy neki úgy is jó, ha a héten fizetem a pénz felét, jövőhéten a maradékot.


Mondtam neki, hogy nem fizetek. Azt mondta ilyen nincs, akkor feljelent hogy "megloptam".

2010. júl. 5. 13:44
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát had jelentsen fel, körbe fogják röhögni. Emiatt ne aggódj.
2010. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
jól kiröhögik a rendőrségen majd :)és itt nem is arról van szó hogy nem akarod visszaadni. nyugi csak fenyeget, hülyének akar nézni.közöld vele hogy vagy viszi a cuccokat vagy kidobod.
2010. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

hadd jelentsen fel nyugodtan! ha megteszi te is bíróságra viheted az ügyet,mert alaptanul vádol meg,és követelőzik.


Sőt! Én a helyedbe elébe mennék a dolgoknak,és én jelenteném fel!

2010. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy hagyd magad megfélelmlíteni. :) Mivel jelenthetne fel???


Fogadd meg a tanácsot, írj neki egy levelet (e-mailt, vagy térvivevényest, amit aláír) amiben közlöd, hogy meddig tárolod a cuccait.


Ha mondjuk olyanért jelentene fel, hogy nem adod oda neki a cuccait (és nem azért, mert nem fizeted ki neki) akkor is max. az történhet, hogy két rendőr becsenget hozzátok, és ők elviszik. Ennyi.

2010. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

Nem akarok neki rosszat tenni.

Felviszem a lakása elé a cuccait, és bekopogok. Vagy kell neki, vagy nem.

2010. júl. 5. 13:54
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne közvetlen neki add oda a cuccait,hanem vidd el a szüleihez. mond meg h nem tudjátok tovább tárolni a ti kertetekben,és a volt barátod amugy is mondta h kell neki
2010. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Szüleivel lakik.
2010. júl. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!