Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért követeli vissza mindenne...

Miért követeli vissza mindennek az árát, amit vett?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk a párommal. Ezalatt sok mindent vett magának, amiket a szüleim kertjében tárolt és használt. (bogrács stb.) Most hogy szakítottunk, mindennek az árát követeli. Mondtam, vigyen el mindent ami az övé, nekem nincs rá szükségem. Nem, neki az ára kell. Nem tudok most kapásból 100 ezer ft-t kihúzni a zsebemből, mert neki pénzre van szüksége.
2010. júl. 5. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt az egészet. Ő vette magának, az övé, vigye. lényegében ez olyan mintha el akarná neked adni azt ami neked nem kell? Rakd ki az utcára a bográcsát meg a többit, azt csók.
2010. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Azt mondta azok nem kellenek neki, csak a pénz.
2010. júl. 5. 13:03
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
pereljen be :D
2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kell neki, akkor fogja és adja el a cuccait, ti meg kezdjetek el bérleti díjat kérni a tárolásért ;)
2010. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Nem akarok ilyen szemét lenni, hogy kirakom, mert a cigányok elviszik.

Neki nincs kertje, megértem hogy panelben nem tudja hova rakni.

2010. júl. 5. 13:04
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
ő vette, az ő pénzéből. hogyha neki nem kell, akkor az olyan mintha odaadta volna neked ajándékba. vigye el azokat amiket vett, aztán adja el vaterán. én semmi esetre sem fizetném ki neki.
2010. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy adjál neki pénz!
2010. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító. Csomagold össze, és (leltárral együtt) küldd vissza neki, de ügyelj rá, hogy legyen aki aláírja, hogy átvette (ezek lehetnek a szülei is akár).


Egyébként meg ja, pereljen be! :)


Nehogy már kifizess neki olyanokért pénzt, amire neked semmi szükséged!!!

2010. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Az miért gond, hogy nincs kertje? Adja el a Vaterán vagy máshol.
2010. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs pénzt adni neki. Nincs is miből.
2010. júl. 5. 13:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!