Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is mondtak már el...

Titeket is mondtak már el mindennek a szüleid? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem mindennek...de volt már hasonló igen:D
2011. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos. Még mind a mai napig is. Pedig 26 éves vagyok lassan kétszeres anyuka. Voltak nagyon durva húzásaik és én akkor is kiálltam mellettük. Mára teljesen elfordultam tőlük mert nem kell, hogy mérgezzék az én boldog életemet. Undorító "emberek" és ezen már semmi sem változtat.

Egy 26 éves anyuka

2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
soha
2011. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hogyne!Ok nélkül.

15/L

2011. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Apummal voltak összeütközéseink, elég sok. Egy-egy veszekedés folyamán volt, hogy elmondott mindenféle k....nak.

Amikor elköltöztem végleg otthonról, nagyon megváltozott. Azt mondják, a távolság sokmindent megszépít.

Mondjuk, gyakran látogatom őket, de igazából soha nem tudtam neki megbocsátani. Talán ez az idő is eljön egyszer....

2011. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó: értem, én is hasonló helyzetbe vagyok csak én az anyámmal. dehát én hova költözzek el itthonról? XD mondjuk gondoltam már rá hogy elszökök
2011. júl. 10. 16:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Minket a testvéreimmel soha nem mondtak el mindennek a szüleink. A cselekedeteinket néha minősítették, de csak ha hülyeséget csináltunk. A barátoméknál viszont bevett szokás, hogy balf*sznak, semmirekellőnek, bunkónak nevezik, és még szebb dolgokkal illetik, pedig becsületes, kedves, szorgalmas ember. Hát el is menekült otthonról.
2011. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hová tudnál szökni? Ha 18 alatt vagy, még a rendőrséggel is hazavitethet. Mennyi hiányzik még a 18-hoz?
2011. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

15:46-os vagyok. Jajj, ne úgy értsd, hogy elszöktem otthonról.:) Nem, dehogyis. 20 éves voltam, amikor volt rá lehetőségünk, hogy a párommal összeköltöztünk, és azóta van köztünk ez a viszonylag nyugis helyzet.

Apukám egyébként pont a páromat nem akarta elfogadni...

2011. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!