Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategória, de máshová sem illik igazán...

Szóval a bátyám el akar vinni nyaralni 1 hétre, próbáltam kitalálni mindenfélét, hogy ne kelljen mennem, de tudom, hogy ha nem megyek el velük, akkor soha többé nem vinne sehova. Az a baj, hogy utálok strandolni, mert úgy érzem, hogy rajtam kívül mindenkinek tök jó alakja van, csak nekem nem, és ezért megnéznek, kiröhögnek. De ezt nem akarom elmondani a tesómnak, mert ő is kiröhögne.. Amúgy soha nem megyek ki olyan ruhában az utcára, amiből kilátszana a lábam, vagy ilyesmi.. És a barátnője is vékonyabb, mint én, de vele már megbeszéltem, hogy szégyenlős vagyok stb.. Szerinte vékonyabb vagyok, mint ő (persze ez nem igaz:D). Szerintetek mit tegyek? Menjek el és maradjak a parton? Tényleg nem akarom megbántani és szívesen mennék csak nem tudom magam jól érzeni bikiniben. Minden nyáron ez van:(


2010. júl. 3. 20:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak az tart vissza, hogy nem néznél ki jól fürdőruhában, és szégyenlős vagy, akkor vegyél fel konzervatív fürdőruhát, és csak azért is menj velük a strandra. A te legfontosabb feladatod most, hogy elfogadd sajátmagad olyannak, amilyen vagy. Egyébként is primitív dolog lányok szépségét olyan adatokból megállapítani, hogy magasság/súly, ahogy olyanból is, hogy mell/derék/csípőbőség. Ha egyáltalán számítana, akkor az általad megadott számok alapján soványnak tűnsz. Én 80kg vagyok, és csak pár centivel magasabb nálad, de még így is kifejezetten vékony. Igaz pasiból vagyok, de tudtommal a lányok is szén alapon működnek.

Mozogj sokat emberek között, és szerezz egy rakás önbizalmat. Attól lesz jó a kisugárzásod.


Ha viszont nem erről van szó, hanem egyszerűen csak nem akarsz strandolni, nem kényszeríthet rá a bátyád. Te tudod, mitől érzed jól magad.

2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!