Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategória, de máshová sem illik igazán...

Szóval a bátyám el akar vinni nyaralni 1 hétre, próbáltam kitalálni mindenfélét, hogy ne kelljen mennem, de tudom, hogy ha nem megyek el velük, akkor soha többé nem vinne sehova. Az a baj, hogy utálok strandolni, mert úgy érzem, hogy rajtam kívül mindenkinek tök jó alakja van, csak nekem nem, és ezért megnéznek, kiröhögnek. De ezt nem akarom elmondani a tesómnak, mert ő is kiröhögne.. Amúgy soha nem megyek ki olyan ruhában az utcára, amiből kilátszana a lábam, vagy ilyesmi.. És a barátnője is vékonyabb, mint én, de vele már megbeszéltem, hogy szégyenlős vagyok stb.. Szerinte vékonyabb vagyok, mint ő (persze ez nem igaz:D). Szerintetek mit tegyek? Menjek el és maradjak a parton? Tényleg nem akarom megbántani és szívesen mennék csak nem tudom magam jól érzeni bikiniben. Minden nyáron ez van:(


2010. júl. 3. 20:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Pff, te nem vagy normális! :) Én 171 cm vagyok, és 72 kg. Nem érdekel ha valaki kiröhög, mondjuk eddig nem is fordult elő, többször hallottam hogy csinos vagyok. Pedig mennyivel nehezebb vagyok mint te..:)
2010. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

tehülyevagy :| boccs a megnyilvánulásért...

de itt aztán irkálhatjuk neked hogy jaaj nincsen szar alakod, szerintem nagyon is jól tudod csak itt sajnáltatod magad :S ez legyen a legnagyobb bajod.

2010. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
szerintem is tisztában van azzal h milyen jó csak szereti sajnáltatni magát, meg hallgatni h ó dehogy vagy ilyen paraméterekkel kövér ,nagyon is csinos vagy meg bizti bombanö........
2010. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

az a baj, hogy az összes "háj" a hasamon van és olyan furán nézek ki.. tornázok is, és versenyekre is járok, de általában a kilók mindig vissza jönnek rám, ha egy kicsit nem figyelek. pszichológusnál is voltam már, többször is, de nem sokat segített:S

..nem azt szeretném, hogy azt írjátok, hogy jó az alakom, mert a szemembe mindenki ezt mondja (a hátam mögött meg kitudja?!), de hiába ha én nem ezt gondolom...

csak kíváncsi vagyok, hogy akik még így éreznek, hogy küzdik le a gátlásokat..

2010. júl. 3. 20:32
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én 160cmhez vagyok 65 kilo, nekem is a hasamon van a háj, naés? Engem egyáltalán nem foglalkoztat hogy ki mit gondol, ilyen vagyok, így akarom magam jól érezni, és a strandra is így megyek ki, bikiniben. Igen, látszi a narancsbőröm is, naés? Akinek nem tetszik nyugodtan befizethet valami fogyasztókezelésre ha meg nem akkor kapja be. Nem azért jár az ember strandra hogy másoknak tetszen, hanem pancsizni!

2010. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
73%
Milyen versenyekre jársz? Hasnövesztő versenyre? Mert sztem semmi gond a méreteddel.
2010. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm 173 centi és 59 kiló és TÖKÉLETES alakja van, szóval neked se lehetnek komoly problémáid...
2010. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyrészes fürdőrucit, manapság úgyis megint divatba jön. Ha nem szereted a hasad, akkor ezt tudom ajánlani. Én is egyrészest vettem, mert csúnya a hasam, és mindenki odáig van, hogy milyen jó, sőt, hogy milyen vékonynak látszom benne. Nagyon szuper, mert jól le is nyomja a hasam.
2010. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Maradj otthon ha ennyi eszed van és ki se menj az utcára...

Az adatok alapján tök jó alakod lehet, senki se röhögne ki, nézni is max azért hogy de jó csaj ez.

2010. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
Szerintem menny el nyugodtan. Úgyse fognak kinevetni!!! Ha mégis akkor csak azért van ,mert irigykednek az alakodra :) de tényleg!!! =) egyszóval érezd jól magat és egy örökké szóló emlék marad :)
2010. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!