Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy megértse?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim nem annyira régen. Ő mindig oda jön ahova mi járunk barátaimmal. Én nem foglalkozok vele direkt, de ő mindig megtalál engem. Mikor már kezd piás lenni akkor mindig megtalál engem ilyenekkel, hogy én tönkretettem őt stb-stb. Én mért nem maradtam vele? Ő még mindig szeret engem meg ilyenek, de amikor megkérdezi tőle valaki hogy szeret e még engem, akkor azt mondja hogy én már nem kellenék neki soha többet. Már annyiszor de annyiszor beszéltem vele hogy ne beszéljen ilyeneket, de sajnos nem igazán akarja megérteni. Ráadásul sokszor okoz nekem kínos pillanatokat. Ja egyébként régen ilyenekkel is fenyegetőzött hogy kinyírja magát meg ilyenek. Most mit tegyek?
2011. jan. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Most mi a szart tegyen, bakker?

Amíg nem lép túl rajtad, addig részegen mindig ki fog törni belőle az igazság. Ez ellen nem igazán lehet tenni. Ez nem megértés kérdése. Tényleg komolyan gondolja józanon hogy soha nem kellenél neki és hogy nem szeret, de csak mert tudja hogy te is így gondolod. Részegen meg kitör minden belőle és ez ellen nem tehet az ember semmit. Majd ha túllép rajtad, abbamaradnak ezek.

Tudom mert velem is volt ilyen.

2011. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az a baj hogy ez már lassan több mint 1 éve volt. Szerinted ilyen sok idő után sem lehet elfelejteni valakit?
2011. jan. 27. 22:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és veled mi történt? Elmondanád nekem? Köszi!
2011. jan. 27. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez azért sok, igen.


Nálatok nem tudom miből állnak az ő megkeresései, de én általában mindig írtam neki a gépen valamilyen levelet, néha egy SMS-t, esetleg elzarándokoltam a házukhoz és megdobáltam hógolyóval vagy kaviccsal az ablakát :D

Azért kb. 3-4 hónap alatt leszálltam róla és sikerült elfelejtenem, szóval azért mondom hogy az 1 év nekem is sok.

2011. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad ezt velem!
2011. jan. 27. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
szrd le, ne foglalkozz vele, csak jár a szája. Majd leszáll rólad.
2011. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ja egyébként régen ilyenekkel is fenyegetőzött hogy kinyírja magát meg ilyenek."

Ha komolyan gondolta volna, már rég megtette volna.

2011. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!