Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy van barátom? :$ nincs elég bátorságom. Nemtudom hogykezdjem meghogy megértse mert őt ilyenekbe még nem avattam bele.

Figyelt kérdés

segítsetek légyszi!!

nagyonzavarbanlennék ha elkéne mondanom. hogyanlegyek feloldottabb?

anya azthiszi h még gyerekvagyok és nemtudom hogyan tudassam vele hogy van barátom.:$

minél többen írjatok !!!!!!!!


2009. aug. 27. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy megfelelő pillanatban ülj le anyukáddal és elmondod neki. Az a lényeg ketten legyetek. Nyugodtan mond el. Ne szényeld magad ez miatt. Mondatokat nem írok ide, mert ezt az egészet úgyis a helyzet fogja adni. Meg fogja érteni hiszen már gondolom látszik azért a viselkedéseden, hogy nem vagy gyerek. Ne feledd neki mindig az ő kicsi gyereke maradsz, hiszen ő szült a világra és akart téged. Bátorság.
2009. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

15/L ő pedig 19/F

de erre külön van még egy kérdésem. h sok e korkülönbség.

a többségszerint azszámít h szeretjük egymást :D

2009. aug. 27. 11:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Nemsok,hidd el.(:
2009. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez az idieális korkülönbség :) pont hozzád való korban szerintem.
2009. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok a korkülönbség.Ülj le vele és mond el, vagy mikor találkozol barátoddal mond el, hogy egy fiúval találkozol, ha már 2-3 taliról tud mutasd be neki és ennyi.
2009. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igazából még tényleg gyerek vagy.... de ha már hamarabb nem beszéltél vele ilyen dolgokról, akkor éppen itt az ideje. Lepd meg valamelyik nap azzal, hogy rendet raksz és sütsz valamilyen finom sütit. Amikor hazajön, akkor szólj neki, hogy szeretnél beszélni valamiről. Szépen mond el, hogy megismerkedtél valakivel, stb. Nem tudom intim kapcsolat volt e már köztetek, ha kérd a tanácsát ezzel kapcsolatban. Ha már túl vagy mindenen, akkor már tökmindegy és nem is nagyon fogja értékelni, ami érthető, de akkor pedig nyugtasd meg, hogy nagyon vigyáztok. Szóval próbáld meggyőzni arról, hogy bár hamar kezdted, de felelősségteljesen gondolkodsz. Nem lesz túl boldog, én sem lennék a helyében, de azt értékelni fogja, hogy bizalommal fordulsz felé.
2009. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jav.: ha még nem volt
2009. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ne úgy kezd, hogy anya járok valakivel, mert akkor az nagyon gyors, és hirtelen. :D mondd neki, hogy úgy érzed, hogy megbízhatsz benne, ezért szeretnél neki elmondani egy fontos dolgot. aztán kezdheted az elején, hogy megismertem egy nagyon aranyos fiút, akibe első látásra beleszerettem, stb.. sok sikert! :)
2009. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni, én sosem mertem elmondani anyunak, és mindig szakítás lett a vége...fogalmam sincs most mi lesz, az a szerencsém, hogy a barátom nagyon türelmes és megértő, de úgy érzem tudnia kellene anyának is, mégsincs annyi kis bátorságom sem, hogy elmondjam..., minden barátnőm rágja a fülem, hogy üljek le anyával, de nem meegy!:( félek, hogy azt mondaná, túl fiatal vagy egy kapcsolathoz, többé nem láthatod!-összetörne a szívem...

De neked sok lekierőt kívánok, hátha egy pár hónap múlva nekem is megjön a kellő bátorságom hozzá hogy elmondhassam

16L

2009. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!