Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy megértse?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba vagyok szerelmes, és már meg szeretném neki mondani. Csak az a baj hogy sokszor szoktuk csak úgy barátságból mondogatni hogy ,,szeretlek". Milyen szóból (vagy szavakbol) jönne rá hogy halálosan beleestem?
2009. dec. 27. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

21/F


Egyszer teremts, egy nyugodt környezetet, ahol nem zavar benneteket senki, és mond meg, mélyen a szemébe nézve.

Am... meg nem érdemes ilyenekkel viccelődni...

2009. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah és 13/L vagyok, ő 13/F
2009. dec. 27. 13:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi? Miért gondolod hogy viccelek?
2009. dec. 27. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

13.17 > milyenekkel viccelődni? Az, hogy mondogatják, hogy "szeretlek" nem viccelődés... én is mondom nem egy barátomnak, mert tényleg úgy van. 18/F vagyok, és már spanomnak is mondtam, hogy szeretem mert rohadtul így van. Nem csak szerelemből lehet szeretni, nem értem mire mondod ezt a viccelődést... ha én értettelek félre sry.


A kérdezőnek: elég veszélyes dolog ez, innen is látszik, hogy fiú-lány közötti barátság nincs, vagy nagyon ritka. Csak tudod ezzel az a baj, hogy ha a fiú nem akar téged "úgy" akkor feldöl az egész barátság, sosem lesz a régi. Mérlegeld, hogy megéri e elveszteni a legjobb barátodat (aki talán 10 év múlva is az lesz), csak azért, hogy bepróbálkozz nála. Holott még fiatal vagy, biztos, hogy 100 másik fiút fogsz még találni... Mérlegelj, nem biztos, hogy jó ötlet elmondani neki.

2009. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ebbe a hibába énis beleestem,de szerencsére azóta is jóba vagyunk,bár már nem érzem azt a barátságot,amit előtte.
2009. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat (tényleg nagyon köszi) de úgyértettem hogy szószerint mit mondjak?


Mert ha azt mondanám neki hogy "xy, már régóta el akarom mondani hogy szeretlek" ebből ő még mindig arra gondolna hogy úgy szeretem mint barátot.


Egy erősebb szavat keresek erre mint például a "szerelmes vagyok beléd"

2009. dec. 29. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki, hogy:


Addig mondogattam Neked, hogy szeretlek , míg végül szerelmes lettem beléd. Tényleg nagyon szeretlek, és bízom abban, hogy Te is hasonlóan érzel.


Valahogy így!:)

2009. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... ez nagyon édes :) lehet egy kicsit túl sok romantikus szart olvastam, de ha ilyen helyzetben lennék(bár én f*snék kimondani) mikor mondja, hogy "Szeretlek" (mikor kettesben vagytok) én mondanám, hogy "Én is szeretlek, de nem úgy, ahogy te ... nem baráti alapon, hanem, ahogy egy lány szeret egy fiút" ( Ejjj de béna és nyálas lett ... de nem törlöm a hozzászólás... elküldöm :DXD)
2009. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

van erre egy kidolgozott módszer, hogy egy F/L barátságot hogyan alakíthatunk szerelmi kapcsolattá.

gondolom sokat vagytok kettesben. ha nem akkor úgy intézed, hogy kettesben legyen egy fergetegesen jó programotok (pl. Vidámparkot mondanék, ha nyár lenne).

és amikor a hangulat a tetőfokára hág és mindketten vidámak vagytok, akkor kerülj közel hozzá valamilyen ürüggyel... és bizony szájon kell csókolnod!

itt dől el, hogy hogyan tovább. ha úgy reagál, ahogy szeretnéd, akkor sínen vagy.

ha rosszul reagál: elhúzódik, megijed, akkor gyorsan elnézést kérsz, és fergeteges hangulatra fogod! ;) "egyszerűen nem bírtam magammal, nem tudom, mi lelt!" :D

és így nem sérül a barátság, meg a büszkeséged sem.

ja és ha csal kicsit meghökken, azt azért nézd el neki...


a szóbeli nyilatkozatot nem javaslom. :)

attól nem fog feléd többet érezni.


F

2009. dec. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. dec. 31. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!