Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy megértse?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba vagyok szerelmes, és már meg szeretném neki mondani. Csak az a baj hogy sokszor szoktuk csak úgy barátságból mondogatni hogy ,,szeretlek". Milyen szóból (vagy szavakbol) jönne rá hogy halálosan beleestem?
2009. dec. 27. 13:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom elolvassa-e ezt majd valaki, de el akartam mesélni hogy 2 év után összejöttünk ezzel a fiúval :) Nem bántam meg hogy vártam. Köszi még egyszer a válaszokat :)
2012. márc. 4. 17:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Olvasom, és örülök, hogy beszámoltál mi történt :) ritka itt az ilyesmi. Talán jól tetted, hogy akkor nem mondtad, lehet korai lett volna neki, ahelyett hagytad, hogy az élet hozzon döntést.


Furcsa érzések keverednek bennem mikor vissza olvasom 2 éves hozzászólásomat :D 18/F persze... hol volt az már :D örülök nektek, tényleg. Nekem az ilyen barátságból több csinálások sosem jöttek be. Lehet én nem vártam, hanem rögtön akartam a dolgot. Hát igen, könnyebb tanácsokat osztogatni, mint betartani őket :)


Örülök nektek.


20/F.

2012. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!