Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategória, de máshová sem illik igazán...

Szóval a bátyám el akar vinni nyaralni 1 hétre, próbáltam kitalálni mindenfélét, hogy ne kelljen mennem, de tudom, hogy ha nem megyek el velük, akkor soha többé nem vinne sehova. Az a baj, hogy utálok strandolni, mert úgy érzem, hogy rajtam kívül mindenkinek tök jó alakja van, csak nekem nem, és ezért megnéznek, kiröhögnek. De ezt nem akarom elmondani a tesómnak, mert ő is kiröhögne.. Amúgy soha nem megyek ki olyan ruhában az utcára, amiből kilátszana a lábam, vagy ilyesmi.. És a barátnője is vékonyabb, mint én, de vele már megbeszéltem, hogy szégyenlős vagyok stb.. Szerinte vékonyabb vagyok, mint ő (persze ez nem igaz:D). Szerintetek mit tegyek? Menjek el és maradjak a parton? Tényleg nem akarom megbántani és szívesen mennék csak nem tudom magam jól érzeni bikiniben. Minden nyáron ez van:(


2010. júl. 3. 20:07
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

16/L 183cm, 58kg.

bocsi, ezt elfelejtettem.

2010. júl. 3. 20:08
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem menny el és érezd jól magad:) Ahogy leírtad semmi gond nincs az alakoddal biztos nem vagy kövér!ugyhogy ne agódj szerintem :)
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
ó jaj. olvasom gondolom sztem vmi ilyen 160 cm es fenékkörméreted van és biztos amiatt vagy szégyenlös.. erre vagy 58kg a 186 v akárhány centidhez... hát sztem eszméletlen képzavarod lehet.tuti pszihológiai okai vannak . ha meg ennyire zavar akk tornázz
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
bocs de még nagyon sovány is vagy:S
2010. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Levendula05 ***** válasza:
100%

Hali,183 cm magas vagy és 58 kg? Szerintem sovány vagy, sőt lehet, hogy már kórosan sovány kategória.

Az egodat kellene egy kicsit növelni. (mert szerintem önértékelési gondjaid lehetnek.)


Egyébként meg örülj neki, hogy elvisz valaki nyaralni, és érezd jól magad a tesódékkal. Ha görcsölsz, igyál meg 1-2 koktélt, rögtön jobban fogod magad érezni. :))

2010. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Bazzeg! o.O Vékony vagy...Úristen, ilyenekből leszenk az anorexiás ki pics*k. Jó alakod van, menj nyugodtan strandolni...
2010. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hú, elírtam.. 173cm:D:/
2010. júl. 3. 20:19
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
húúú a szívroham jött rám:Dakkor nagyon is jóóó az alakod :D:D
2010. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm 173mal 63 kg... bombázó, szal menj nyugodtan strandolni. vegyél olyan fürdőruhát, aminek előnyös a szabása. egy strandkendőt v rövidnacit. csinos leszel.
2010. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennél fel képet csak az alakodról?
2010. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!