Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy mondjam el...

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy megértse?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategória, de máshová sem illik igazán...

Szóval a bátyám el akar vinni nyaralni 1 hétre, próbáltam kitalálni mindenfélét, hogy ne kelljen mennem, de tudom, hogy ha nem megyek el velük, akkor soha többé nem vinne sehova. Az a baj, hogy utálok strandolni, mert úgy érzem, hogy rajtam kívül mindenkinek tök jó alakja van, csak nekem nem, és ezért megnéznek, kiröhögnek. De ezt nem akarom elmondani a tesómnak, mert ő is kiröhögne.. Amúgy soha nem megyek ki olyan ruhában az utcára, amiből kilátszana a lábam, vagy ilyesmi.. És a barátnője is vékonyabb, mint én, de vele már megbeszéltem, hogy szégyenlős vagyok stb.. Szerinte vékonyabb vagyok, mint ő (persze ez nem igaz:D). Szerintetek mit tegyek? Menjek el és maradjak a parton? Tényleg nem akarom megbántani és szívesen mennék csak nem tudom magam jól érzeni bikiniben. Minden nyáron ez van:(


2010. júl. 3. 20:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A válaszokat ne olvastam el, de: menj el a bátyádékkal és nehogy a parton maradj! Fürödj, napozz, mint mindenki. A fene se fixirozza a másikat ilyen helyen. Láttam egyszer egy rém randa nőt a tussoló alá állni az Adrián gyönyörű megcsinált mellekkel. Tényleg mondom, abszolute diszharmónikus volt a feje és a melle, de alig várta, hogy megmutathassa a zuhany alatt. Senkit nem érdekelt. Legfeljebb nem ott fogod meg a legközelebbi fiúdat, más nem történik. Valószinű nem láttál még ögeg, foltos és fonnyadt 80 éveseket nudizni. Még a lábuk köze is lefeg, mégse érdekel senkit. Menj és élvezd, hogy ott lehetsz!!!
2010. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Menj el nyugodtan! ;) Én is szeretnék ilyen csini lenni
2010. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez mostanában valami betegség?Már bocs,de 183 cm-hez 58 kg egyáltalán nem sok.Ha kövérnek látod magad,akkor a fejeddel van baj nem az alakoddal!Miért akar minden fiatal lány olyan undorítóan gebe lenni?
2010. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Én tudom, hogy milyen érzés ez!:(Én a 164 centimhez voltam 45kg, de egyfolytában csak fogyni akartam, mert még mindig kövérnek láttam magam!:S Féltem az utcára is kimenni, mert biztos kinevetnek, hogy hogy nézek ki!A mai eszemmel (terhes voltam, szültem, 76 kg-ra híztam, most 58 kg vagyok) nevetek magamon....látok olyan lányokat, akiknek ugyanolyan testalkatuk van, mint nekem volt, és látom rajtuk, hogy GEBÉK!!!!Most ennek az 58 kg-nak is örülök, bár látom, hogy van pocim egy kicsi még, de tudom, hogy lesz jobb is!Már nem is akarok 54-55 kg alá menni, mert nőies akarok lenni, nem gebe!:)Szóval szerintem nyugodtan menj el a tesódékkal, egyáltalán nem lehetsz kövér!:)
2010. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
93%
Már bocs,de ha Te azért kihagynál egy nyaralást,mert "mit szólnak mások" ha meglátnak a strandon,akkor ne menj el,megérdemled,hogy ne nyaralhass.Tegyél már rendet a fejedben,mert ott a baj!Az alakoddal ugyanis nem sok gond lehet.
2010. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján tök oké lehet a tested, menj el nyugodtan, érezd jól magad. :)
2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

jó, tudom, hogy hülye vagyok meg minden negatív, de már sírok, mert az embereknek nem akarok megfelelni, csak magamnak, de még az se megy...

de az lesz, ahogy írtátok, hogy elmegyek és nem érdekel semmi és senki, csak jól akarom magam érezni

köszi mindenkinek

2010. júl. 3. 21:26
 28/31 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, jó alakod van,és ne foglalkozz mással(ha netán megnéznek,akkor biztos hogy az alakod jó,és szép vagy).Én 160 cm,és 63kg vagyok,nekem van háj a hasamon.De ha lehet elmegyek strandolni,és bikiniben leszek,és nem érdekel hogy megnéznek, én tényleg duci vagyok.Úgyhogy nyugodtan menj el.

22/L

2010. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha zavar az alakod, menj el vmi lelki tréningre, ahol segítenek, hogy nagyobb önbizalmad legyen. Én is ilyen voltam (mondjuk nem a súlyom miatt), csak nem tudtam mások milyennek tartanak, és könnyebb volt azt hinni, hogy csúnyának. Ha úgy mész ki az utcára, hogy tudod, hogy szép vagy, magabiztosan, meglátod mindenki észreveszi, és rá fognak csodálkozni, hogy milyen szép vagy. És tornázhatsz is, vmi hasizomgyakorlat segíthet, de leginkább azért, mert önbizalmad ad, ha tudod, hogy szebb leszel töle.
2010. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Na elmész a tudodhova :)

58 kg és azt mondod hogy sok? Ne viccelj már. Olyan magas vagyok mint te, és tudom hogy a testsúlyod nem sok hozzá.

Szóval örülj annak hogy a bátyád ilyen rendes hogy elvisz téged. Nem fognak kiröhögni. Menj nyugodtan.

2010. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!