Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok örülni?

Miért nem tudok örülni?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem hogy anya ha telefonál elmegy vagy ha bementem a szobába megvárta hogy elmenjek és csak akkor folytatta. Tudom hogy nem szabadott volna de belenéztem a telefonjába és ott teljesen világos lett hogy van barátja. És tudom hogy neki jó de nem tudok örülni neki. Mit tegyek hogy ne sírjak.

Mert nem is az hogy apával legyen mert kiskoromba elváltak és nem is vagyok apával olyan jóba.



2019. márc. 18. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem is kell örülnöd neki. Elég, ha csak egyszerűen elfogadod. Neki is szüksége van egy társra, ne sajnáld tőle a boldogságot.
2019. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul veszed, hogy anyud még fiatal, nem élőhalott, és neki is joga van újra boldognak lenni. Persze ahhoz is joga van, hogy a gyereke ne kutakodjon utána, és engedély nélkül ne lesse ki a telefonját. Gondolom ha anyád nézné a telefonodat tűzet okádnál!
2019. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nem leszel mindig anyukád mellett. Elköltözöl otthonról és éled majd a saját életedet. Anyukád is éli az életét. Teljesen normális, ha ismerkedik.
2019. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnád fogalmazni, hogy mi zavar benne?
2019. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha össze akarsz költözni a leendőbeli pároddal, akkor majd megköszönöd magadnak, hogy nem húz vissza az egyedül élő, magányos Anyukád, mert hagytad, hogy élje az életét.
2019. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Valószínűleg azért zavar mert már van egy megszokott rutin és most fel fog borulni az egész, nem kötelességed el fogadni de ne zárd ki a lehetőséget

Lehet bírni fogod..

2019. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!