Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el nekik ha...

Hogyan mondjam el nekik ha tudom hogy nem fognak örülni?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy megismertük egymást egy sráccal alig 2 hete. Nem találkoztunk még annyira sokat, így nem is vagyunk együtt. De tegnap pont úgy jött ki, hogy tudtunk találkozni, és lefeküdtünk, nem védekeztünk. Tudom, hogy mekkora hülyeséget csináltunk, tisztában vagyok, mi lesz a következménye, aminek szüleim biztosan nem örülnének, de sajnos már nem lehet rajta változtatni.

(17 vagyok, ő 18)


2015. febr. 21. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már esemény utániról? Vagy már a gyerekre készülsz? Esetleg tájékozódtál a dolgokról mielőtt lefeküdtél valakivel vagy csak úgy durrbele csináltad tudatlanul?

Tekintve hogy csesztetek védekezni, gondolom az utóbbi...ha terhes leszel akkor is csak a gyereket fogom sajnálni. Ennyi idősen több eszed is lehetett volna.

21L

2015. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Tedd mérlegre: el kell mondanod, hogy lefeküdtél egy vadidegen faszival, akivel nem védekeztetek, ezért akár halálos betegséget is elkaphattál, és teherbe is eshettél.


Vagy: terhes leszel egy vadbaromtól, akivel életed végéig kapcsolatban fogsz állni, esetleg HIV-es is lettél, és a babád is az lesz, és mindeketten szépen meghalltok.


Azt hiszem én az elmondom a szüleimnek, elkocogunk ügyeletre, felírják az esemény utánit, és néhány más betegség elleni gyógyszert, plusz letesztelnek pár hét múlva pár betegségre kombinációt választanám.

2015. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor mondd el nekik ha jó viszonyban vagytok és szeretnéd ha tudnák, egyébként nincs sok értelme ezzel idegesíteni őket és csalódást okozni nekik.

Viszont ha még nem tetted, baromi gyorsan menj el az ügyeletre esemény utáni tablettát felíratni.

2015. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szaladj gyorsan esemény utániért! Minél hamarabb, annál biztosabban véd!

Legközelebb meg legyen Nálad (nemcsak a fiúnál) óvszer!

2015. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Menj el esemény utáni tablettáért.

2. Ne mondd el nekik.

3. Legközelebb legyen több eszed. Ha mégsem, inkább dugd be a fejed a gázsütőbe, mert nem te vagy a szüleid fognak egy esetleges terhességgel a leginkább szívni, hanem az a szerencsétlen gyerek, aki nem tehet semmiről.

2015. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72 őrán belül még jó lehet az esemeynutáni.. Usgyi
2015. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne mondd el nekik, hanem mélyen gondokozz el a történteken, a jövőben pedig legyél felelősségteljesebb.

Elmész a nőgyógyászhoz, azt mondod, hogy eseményt utáni tablettát szeretnél felirati. Lehet kapsz egy kis fejmosást ezért jogosan.

2015. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha belőled nem lesz egy bazi nagy r-banc, akkor senkiből.
2015. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!