Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Tesóimnak" hanyadik héten és...

"Tesóimnak" hanyadik héten és hogyan mondjam el a babát? Tudom előre hogyan fognak reagálni. Féltékenyek lesznek és még sokkal jobban romolhat a "kapcsolatunk".

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a tesóidnak nem örülniük kéne hogy nagynénik/nagybácsik lesznek?
2011. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 12 hét után, vagy ha majd csak ha már úgyis látszik akkor mond el. Nem kell, hogy a féltékenységükkel, meg a hátadmögötti dumával stresszbe hozzanak, és esetleg a baba veszélybe kerüljön. Ha már úgyis rosszban vagytok, a kapcsolatotoknak tök mindegy, a gyereked meg egészségben megmarad. Persze ez csak az én véleményem. Én is így fogom csinálni. Csak a gyerekes és most is szurkoló barátnőmnek fogom azonnal elmondani, másnak majd csak ha megerősödik a pici, és elmúlt 12 hetes, vagy ha látszik.
2011. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha így sem felhőtlen a kapcsolat, tök mindegy, mikor mondod el, soha nem fognak neki örülni, akár a 6. héten, akár a 25. héten mondod el.

Élvezd a babavárást, magatokkal törődj, ne a "tesókkal". Normális testvér örül, a többi meg nem érdekes.

2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon rosz helyzet tudom.én pl. mikor terhes lettem álmomban sem gondoltam volna, hogy ÖCSÉM még egy gratulációt se ejt meg, mert ők mióta próbálkoznak hiába.hát erről, 1.nemtudtam,. 2.nem tehetek.

mindegy mikor mondod el, de próbáljatok jóban lenni, testvérek vagytok.

2011. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én az idősebb testvéreimnek ugy 6 hetesen,a 2 fiatalabb testvéremnek meg 12. hét után valamikor.azért igy mert igy jött össze.mondjuk nálunk mindenki örült,mert Ő az első pici a családba.nálunk sem volt felhőtlen a kapcsolat a testvéremmel,de miután megtudták,és miután megszültem közelebb kerültün egymáshoz,még ha több mint 1000 km is választ el minket.

szerintem mond csak el nyugodt.kiabáld világgá.most neked és a párodnak kell a legboldogabbnak lennetek a világon,és ne hagyjátok hogy bárki és bármi ezt a boldogságot elrontsa.a testvéreid meg meg fognak enyhülni,hidd el.

boldog babavárást

2011. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
::
2012. júl. 4. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 2 hugom van, mar van egy kislanyomk es most ujra terhes vagyok. a nagyobbiknak rosszul esett hogy elozoleg nem fogadtam a bizalmamba es nem mondtam el neki az elsok kozt hogy babat varok, igy neki mikor +-t teszteltem most mar elmondtam,nagyon orult, gratulalt, a kisebbik raer mikor anyueknak, ugy 12 het korul.de o is orulni fog, anyuek nem bizti. ferjem tesojanak felek elmondani mert o mar nagyon reg szeretne babat, februarban veszitett is egyet, tudom hogy irigy es szomoru is lesz.
2012. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a viszony, akkor minél később. Ez a te döntésed, nincs rá szabály, hogy mikor kell elmondani. De ha a szüleidnek elmondod, valószínű, úgyis meg fogják tudni... ha ilyen rosszban vagytok, nem értem, miért fontos a véleményük.
2012. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:-D
2012. júl. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!