Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van? Rámehet a kapcsolat...

Miért van? Rámehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
25 hetes pocakos vagyok!a párommal nagyon nagyon ritkán szexelünk!miért van?van más neki?ha én nem közeledek ő nem közeledik!
2010. dec. 14. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őt kérdezted már? Mit mondott? Sok pasi nem mer ilyenkor közeledni. Remélem, csak erről van szó. De ezt itt mi nem fogjuk tudni megmondani, ezt nektek kell megbeszélnetek.
2010. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férjekben kialakulhat az, hogy ha szexeltek, akkor az nem jó a babának és/vagy anyának.

Felnőtt emberek vagyunk, ha minden oké, akkor kommunikációval ez kideríthető.

2010. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi ne húzd meg egyből a vészharangot.Nálunk dettó ugyan így volt.Aztán elborult az agyam 30hetesen hogy most mi van nem kívánsz...stb mint nálad aztán kiderült hogy nem akart kárt tenni a babába és mondta hogy hiába mindenhol mondák hogy nyugodtan lehet szexelni ő egyszerűen félt...Pedig egyszer még a nőgyógyászom is kiment hozzá és behívta hogy minden rendben van szexeljünk csak.Még mikor ráhúztam se nyúlt hozzám orvosi tanácsra pedig elő volt írva a szex.Mi is jó ha hébe-hóba volt együttlétünk.Hozzáteszem nem kívántam még soha ennyire mint terhesen(lehet hogy a hormonok is benne voltak)Ne aggódj fel a fejjel lesz ez még jobb.
2010. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen beszéltem vele!azt mondta hogy ott a baba!hiába mondtam neki hogy nem vagyunk szex tilalmon!
2010. dec. 14. 10:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Nono!Lassíts!Sok oka lehet, nem feltétlen pont egy másik nő.Sőt!Félt téged, a babát, vagy nem érzi, hogy most úgy és pont ugyanúgy mehet minden vagy másképp kell tenni vmit.Szóval lehet ez bizonytalanság, vagy félelem-féltés is.

Persze az is lehet, hogy most az anyát látja benned és nem a nőt-elsősorban-ezért sem kell megsértődni.

Beszéljetek róla!!!:) Mert az sokkal hatékonyabb, mint belelovalod magad valami kitalációba.

2010. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolso!köszike a választ!megprobálok megnyugodni!sehová nem megy nem hiszem hogy lenne valakije!
2010. dec. 14. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, jól megírtuk 3-man ugyanazt.Hát akkor, meg is van a válasz...Nincs semmi baj a kapcsolatotokkal-szerintem, csak most "ez van"-kicsi kompromisszum.
2010. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok!
2010. dec. 14. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen-tudom, ilyenkor néha az is jól esik, ha az embernek valaki kintről elmondja, amit amúgy is tud, csak...jaj, hát rángatnak bennünket a hormonok.Én jómagam 24 hetes veszélyeztetett vagyok, úgyhogy fél éve no szex.Amit csak azért bírok ki, mert a hátam közepére sem kívánom-szegény férjem, meg ki kell bírja alternatív megoldásokkal.De ez volt az előző terhességemnél is, csak ott nem voltam veszélyeztetett-kb ennyi idős terhes voltam, mikor szólt, hogy na, ő, már nem tudja-félt, meg minden...meg, hogy olyan fura neki, mert nagy a pocakom, aztán minden szépen visszaállt a régi kerékvágásba.Minden jót 10:22 és 10:24.
2010. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy csak azért van mert félti a babát!
2010. dec. 14. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!