Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek apasági nyilatkozatot...

Akiknek apasági nyilatkozatot kell csinálni, mert nem házasodtok össze, milyen érzés? Nem zavar? Nekem eléggé rosszul esik, bár amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, és tudom, hogy nem a papíron múlik, de akkor is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe sem jutott, hogy zavarjon. Miért idegesíted ilyeneken magad? Ez is ugyanolyan papír, mint a házassági anyakönyvi kivonat. Nem zavar, hogy nem házasodtunk össze, jó így is:)

Nyugi, tényleg nem a papíron múlik, csak most érzékenyebb vagy, mint általában:) Jó babavárást!

2010. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

szia

nekünk két babánk van, két és fél éves fiú, és két és fél hónapos kislány

nekem nem volt ciki egyszer sem, és nem is esett rosszul, h nyilatkoztatni kellett apát

nem a házasságon múlik a jó kapcsolat és a jó apaság

2010. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi házasok vagyunk,de ettől függetlenül kérnünk kellett egy igazolást, hogy nem váltunk el :( Kellett egy 300 napnál nem régebbi h.anyakönyvi kivonat. Engem ez zavart akkor. Na mindegy ez nem tartozik szorosan a témához csak azért irtam le, hogy látsd, hogy aki házas annak is kell bizonyitania :( Amugy meg, azt szokták mondani, hogy ha szeretitek egymást akkor kit érdekel a papir...
2010. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy a papír nem fontos, mert inkább élek nélküle boldogan, mint vele boldogtalanul. Talán tényleg csak érzékenyebb vagyok most. Csak eszembe jutott, hogy kiskoromban mennyit álmodoztam esküvőről, és nem lett belőle semmi...bár a babánk majd mindenért kárpótol
2010. máj. 6. 15:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Én férjnél vagyok de az a véleményem ha nem így lett volna,a baba "miatt" nem szerettem volna esküvőt.Modern világban élünk,nem EZ az elvárás ahoz hogy jó szülők legyetek.Én ilyen szituációban édesebbnek találom mikor anya és apa esküvőjén,a szerelmük gyümölcse viszi a fátylat ! :):):)
2010. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én sem vagyok házas,csak "élettárs".(Nem szeretem ezt a szót:-/)

Hozzád hasonlóan én is szerettem volna,ha egyszer nekem is lesz esküvőm,de a párom nem egy házasulós típus,így sok reményt nem fűzök hozzá.

Nekem viszont jó volt látni a nyilatkozaton,h igenis a gyerkőcünk az ő nevét fogja viselni,és,h ez mellett maximálisan kiáll:-)


Amúgy csak zárójelben:amióta a buz*k is házasodhatnak (ha nem is Magyarországon)számomra már nem is bír ez akkora jelentőséggel:-D


Üdv! 38 hetes km

2010. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a kisfiunk 3 éves. Nem voltunk összeházasodva. Én nem érzem úgy hogy ez bármin is változtatna. Ha el akar hagyni, így is el fog, ha meg nem akkor nem.

Később hitel miatt össze "kellett" házasodnunk, de ha az nem lett volna, ma is élettársként élnénk (én is utálom ezt a szót).

Egy haszna van a házasságnak:) Hogy előtte nem hordott gyűrűt, most pedig igen és nagyon jól áll neki:)))

2010. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!Én sem vagyok férjnél, és terhes vagyok. A párommal boldogan élünk kettecskén. Ő már elvált egyszer, és kijelentette, h. ő bizony többet nem fog nősülni. Szóval ez van. Úgy vállaltam ezt a gyereket, hogyha minden jól megy, sosem leszek feleség. De most így jó nekem minden.

Bár én is mindig a fehér ruháról álmodoztam, de nagy igazán az én részemről nincsenek sokan, kb. 3 fő, aki eljöhetne az esküvőmre, a lagzimba. A párom családja meg már csinált egyet a fiának, és kijelentették,h. ők bizony nem fognak többet. Jó jó ne is csináljanak. Talán én is a felhajtás miatt szerettem volna esküvőt. A papír végülis nem jelent semmit. Legalább nem kell a válással vacekolni:)

Talán egyszer feleségül vesz azért, hogy mégis tudjátok...

Szép napot neked!

2010. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavar.
2010. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szia. bárcsak én is ilyen miatt aggódnék. nekem is kell apasági nyilatkozatot kérnem de sajnos nekem azért mert a páromnak nem kell a baba és elment:( nagyon fájt mert ő abortuszt szerette volna de én ink választottam a opicim életét és faladtam a kapcsolatot:( szerintetek jól döntöttem?? bár én úgy érzem igen mert az apici velem lesz mindig és mi ketten nagyon fogjuk egymást szeretni mindent megadok neki amit kell :) igaz sajna egyedül:(

3 hkm.

2010. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!