Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek apasági nyilatkozatot...

Akiknek apasági nyilatkozatot kell csinálni, mert nem házasodtok össze, milyen érzés? Nem zavar? Nekem eléggé rosszul esik, bár amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, és tudom, hogy nem a papíron múlik, de akkor is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kedves utolsó szerintem jól döntöttél!!!azt se engedte hogy a nevére írd?
2010. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk házasok, de nálunk is kérdéses még az apasági nyilatkozat. Ugyan is én is egyedül maradtam, mer nálunk sem akarja apuci a picit és ezért engem is eldobott. Pedig az elején ő nem akarta az aburtuszt. Kitartást az egyedül maradt kismamának és szerintem nincs abban szégyelni való, ha valaki még nincs összeházasodva és jön a baba. A mai világban meg főleg. A fő, hogy boldogok legyetek együtt és ne járj úgy soha mint én mert borzalmas amit átélek nap mint nap. 21 h km
2010. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
igen az biztos hogy borzalmas engem is eldobott de tudod...jön még kutyára teherautó:S:
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy bírom a pasikat egyszerűen semmi felelöség érzetük nincs!!!!szégyelhetik magukat
2010. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát igen az biztos:(
2010. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21:07 én is hasonló cípőben vagyok és nagyon rossz :( mire céloztál azzal hogy jön még kutyára teherautó? :-D
2010. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ez a jön még kutyára teherautó dolog engem is érdekel xD
2010. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ez a jön még kutyára teherautó dolog engem is érdekel XD
2010. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ezzel arra gondoltam hogy most ő cseszett ki velem de ki zudja ő ezt még 1000 szer meg fogja bánni....
2010. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!