Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erzes zavar, tompult erzekek....

Erzes zavar, tompult erzekek. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Na, az egesz 6 honapja kezdodott, a bal vadlimon tompabban ereztem a tapintast(bocsanat hogy nincsenek ekezetek). Gondoltam majd elmulik, de tovabb terjedt, eloszor a masik vadlimra, kezeimre es mostanra mar az egesz testemen. Fizikailag semmi bajom nincs, sport, reflexek, minden rendben van, de most mar nagyon idegesit ez a dolog.


Nem tudjatok esetleg, hogy mitol lehet?


Koszonom ha valaszoltok. 16/F


2010. jún. 28. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet, de orvosnál nem jártál még ezzel? Ha nem, akkor pótold gyorsan.
2010. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam azt mondtak, hogy psziches, de en ezzel nem ertek egyet, mert szisztematikusan romlik.
2010. jún. 28. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
5 napig voltam korhazban, az orvosok nem talaltak semmit. Csak mar nagyon felek, hogy esetleg valami komoly bajom van, teljesen kikeszit ez a dolog. :/
2010. jún. 28. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neurológus megállapította, hogy semmi organikus alapja nincs (remélem MR-en is voltál!), akkor lehet konverziós tünet. Ebben az esetben pszichoterápiára van szükséged.
2010. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam MR-en... :S
2010. júl. 1. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a neurológus nem tartotta indokoltnak az MR-t. Mindenesetre, ha rosszabbodik menj vissza hozzá.
2010. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!