Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a férjemet, amiért nem tudok örülni az ajándéknak amit tőle kaptam? Nem neki van igaza és ez nem javít a sértődöttségén.

Figyelt kérdés

A férjem elég fogalmatlan tud lenni néha. Ezért is fordulhatott elő, hogy egy wellness hétvégét kaptam tőle ajándékba. Magának az ajándéknak örülnék, de nem most (dec 27-28.). Sajnos egy percig sem tudtam jó képet vágni a dologhoz, mert nagyon dühös lettem rá, amiért nem gondolta át a dolgokat.

A jelenlegi felállás szerint egy csomó pénzt elszórt a semmire, mert több szempontból sem tudunk elmenni: 2 főre foglalta, de a picit mindenképp vinnünk kellene és még nem szívesen mozdulok ki vele, a nagyobbakat sem tudjuk hirtelen kire bízni, nekem amúgy is csak a szobában ülésről szólna a hétvége, mert pl. hiába van uszoda, én nem mehetnék bele, stb.


A férjem teljesen maga alatt van, mert minden spórolt pénze elment rá, de csak bosszúságot okozott vele. Nem tudom, hogy miért mostanra vette ezt az ajándékot és szerintem ő sem. Beszéltünk róla, hogy egyszer elmehetnénk, de hogy most...


Hogyan vidítsam fel egy kicsit?


2014. dec. 26. 14:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk megígéred, hogy elválsz tőle? Hadd találjon egy normális nőt!
2014. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem sivatagban van a furdo, nem? Tehat gondolom vannak ott egyeb latvanyossagok is. Nem muszaj furdeni!

Igaza van valahol, nekem rosszul esne a dolog.

2014. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

nem lehet elcserélni az időpontot?

eladni valakinek picivel ár alatt?

egyébként a pici mehetne veletek...legtöbb helyen 1 év alatt ingyenes...együtt is lehetettek medence parton felváltva a kicsivel...kárpótlás, hogy ebéd után nem neked kell mosogatni, nem?:)

2014. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

a kicsit azt vihetitek. a nagyobbakra nem tudna addig valamelyik nagyszulo vigyázni?

egyébként én megkérdezném a férjemét, hogy hogyan gondolta, kire is bizzuk addig a két nagyobb gyereket.

nem tudom mi okbol nem mehetsz vizbe (menstruácio csak kifogás, ugyhogy gondolom ennél komolyabb "bajod" van), de attol még pihenhetsz és jol érezheted magad..

2014. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Ne butáskodj, menjetek, jó lesz, felváltva vigyáztok a kicsire! Kell a kikapcsolódás a darálóból. Meglátod, jó lesz!
2014. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

december 27-28ra wellness hétvége a férjeddel?

tök jo!


ne mond már hogy egyetlen nagyszulőre se lehetne bizni a gyerekeket. 2 nap az nem sok. élvezzétek ki!

medencébe/uszodába miért is ne mehetnél?

amugy van ott még sok más is.. masszázs, kozmetika, fitness jacuzzi pezsgo stb. :D

2014. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%
Válj el. Ennyit igazán megérdemelne szegény férjed!
2014. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
De jó, hogy ennyi felesleges pénzetek van!
2014. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szép történet. A legszebb, hogy szerinted neked van igazad.
2014. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%

Egy ujabb no, aki nem erti miert utalja meg hamarosan a ferje es keres boldogsagot mashol.


Kapsz egy klassz ajandekot aminek mas ugralva orulne, ha elvinnek wellnesselni ket unnep kozott es ahelyett, hogy ertekelned, csak problemazol. Szerintem qurva idegesito az ilyen no, pedig en is no vagyok.


Ahogy irtak fent, ne mar hogy 2 napra nem lehetne a gyerekeket valahova elkuldeni: nagyszulo, nagyneni, akar baratno - altalaban meg elvezni is szoktak a valtozast.


Vizbe meg tenyleg erdekelne miert nem mehetsz? De mint irtak vannak mas dolgok is... masszazs, kozmetika, testkezeles...


Gondolom a ferjed dolgozik es most van szabadsagon, igy ket unnep kozott el tudtatok volna menni nyugisan wellnesselni. Vagy csak siman most volt akcios ajanlat, ami belefert a budgetbe.


De amugy ahelyett hogy itt kerdezoskodsz inkabb ot kerdezd meg hogy hogy gondolta kivitelezni azt a 2 napot es akkor talan a szerencsetlen is szohoz jut.

2014. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!