Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Norbasz kérdése:

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
egy házibuliban voltunk , berugtam a barátaimmal és bunkó voltam vele :(

2013. ápr. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kérj bocsánatot, vigyél virágot meg csokit, mondd meg, hogy szereted...


ennél jobbat nem tudok, majd lenyugszik


23N

2013. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem úgy tudnál, ha nem tennél ilyet többet...de tényleg. Mivel bántottad meg? Miért is kellett?
2013. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen berugtál és jól esett a barátaid elõtt nagynak lenned!

Most menjél és kérd meg, hogy ne haragudjon rád, és többet (de igazából)nem leszel ilyen vele szemben.

Vagy pedig a barátaid elõtt kérjél bocsánatot tõle. Biztosan nagyon megalázó lehetett számára.

2013. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
Jó nagy virág csokor... vidd el vacsorázni egy szép helyre.
2013. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csinált ilyet a párom. sőt, megspékelte azzal, h kizárt a saját lakásomból. utána pár napig elég hűvös volt a viszonyunk, és az volt a minimum elvárásom, h térden csúszva jöjjön bocsánatot kérni.

látta, mennyire bánt engem, h ilyen undorító dolgokat művelt, így azóta nem iszik, ha együtt vagyunk valahol. illetve csak keveset. de azóta egyszer sem fordult elő még csak enyhébb formája sem a bunkózásnak.

ha tudod, h a pia ezt hozza ki belőled, akkor legközelebb ne rúgj be a barátnőd jelenlétében. feltéve ha szereted és tiszteled.

2013. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,mennyire sajnálod,és Téged is nagyon bánt,ahogy vele szemben viselkedtél.Őszintén fogadd meg,hogy többet nem csinálsz ilyet.Valami kis aprósággal is meglepheted.Mindenképpen hangsúlyozd ki,hogy megbántad a dolgot,és piszkálja a lelkiismeretedet.
2013. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, költsd rá egy havi zsebpénzed, és attól majd bekussol. :)


Minden, amit tehetsz az az, hogy őszintén bocsánatot kérsz, és tényleg nem csinálsz többet ilyet vele. Nem könyörögni kell, hanem nem hibázni mégegyszer. Ezekután ő következik, ha szerencséd van, túlteszi magát rajta és nem marad benne szálka.

2013. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!