Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a férjemet, amiért nem tudok örülni az ajándéknak amit tőle kaptam? Nem neki van igaza és ez nem javít a sértődöttségén.

Figyelt kérdés

A férjem elég fogalmatlan tud lenni néha. Ezért is fordulhatott elő, hogy egy wellness hétvégét kaptam tőle ajándékba. Magának az ajándéknak örülnék, de nem most (dec 27-28.). Sajnos egy percig sem tudtam jó képet vágni a dologhoz, mert nagyon dühös lettem rá, amiért nem gondolta át a dolgokat.

A jelenlegi felállás szerint egy csomó pénzt elszórt a semmire, mert több szempontból sem tudunk elmenni: 2 főre foglalta, de a picit mindenképp vinnünk kellene és még nem szívesen mozdulok ki vele, a nagyobbakat sem tudjuk hirtelen kire bízni, nekem amúgy is csak a szobában ülésről szólna a hétvége, mert pl. hiába van uszoda, én nem mehetnék bele, stb.


A férjem teljesen maga alatt van, mert minden spórolt pénze elment rá, de csak bosszúságot okozott vele. Nem tudom, hogy miért mostanra vette ezt az ajándékot és szerintem ő sem. Beszéltünk róla, hogy egyszer elmehetnénk, de hogy most...


Hogyan vidítsam fel egy kicsit?


2014. dec. 26. 14:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

a férfiak gyakran nem logikusan gondolkodnak...

3 hetes gyerekkel én se nagyon mennék wellnessbe, de egy férfi nem éli át úgy/gondolja át a mi "bajainkat"

2014. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Látom a te férjed is olyan szertelen mint az enyém.

Én is kiirhattam volna ezt a kérdést.

Mi eladtuk a hétvégét ár alatt.

Egy öthetes és egy négy éves gyerekkel gyógyfürdőzni...

2014. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Facebookon ismerőseid közt vesd föl a kérdést hogy akár fél áron átadjátok a két napot. Van akinek nagyon jól jön. Még mindig jobb mintha a tesójáék mennének ingyen és te pesztrálhatnád a gyerekeit.


Egyébként a tesójáéknál sokkal jobb ötlet ha a férjed kettesben megy a nagyobb gyerekkel. Most úgyis szüksége van extra törődésre neki, mert még most csöppent az életébe a kistesó aki picike és sokat kell alkalmazkodni hozzá. A helyedben ezt a megoldást választanám. Apa menjen a nagyobbal. Neked meg elég lesz csak a kicsit ellátni a két nap alatt otthon.

2014. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
20%

#21: "a férfiak gyakran nem logikusan gondolkodnak..."


Épp ellenkezőleg, a férfiaknak pont ez az erősségük.. csakhogy itt nem logika hanem empátia kell. Lehet, ebben nem jeleskedik a kérdéses férj.

2014. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne, ha a férjed menne mondjuk a tesójával wellness-ezni? Akkor még a gyerekeket sem kell lepasszolni senkinek.:D Vagy elvinné egyik haverját.:) Én nem csinálnék nagy ügyet belőle.:P
2014. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

Értehető a problémád ilyen picúr babóval, gratulálok hozzá :-)

Másrészt viszont tényleg nagyon szeret a férjed, jót akart szegénykém, tipikus pasi aggyal gondolkozott csak, nwm gondolta végig, hanem meggondolatlanul cselekedett :)

Biztosítsd róla hogy higgye el más körülmények mellett örülnél neki, ne piszkáld tovább a pénz miatt ami ezzel elúszik, tudja ő nagyon jól hogy ezt elszúrta azért is szomorú most, meg azért mert jót akart...csak hát na....ezt elszúrta szegény :-(

2014. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi lett az úttal? :)
2015. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!